Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi vurularak şehit oldu

Rize Emniyet Müdürlüğü binasına silahlı saldırı yapıldı. Saldırı sonrası yaralıların olduğu ihbarı üzerine Emniyet Müdürlüğü binasına çok sayıda ambulans sevk edildi. Saldırıyı bir polis memuru gerçekleştirdi. Alınan son dakika bilgilere göre Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi hastanede şehit oldu. Ayrıca Şube Müdürü ve 2 polis de yaralandı.

Kamudan 11.12.2018, 16:18
Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi vurularak şehit oldu

Rize'de Emniyet Müdürlüğüne silahlı saldırı gerçekleştirildi. Saldırıyı bir polis memurunun gerçekleştirildiği bildirildi. Silahlı saldırı sonucu ağır yaralanan Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi, kaldırıldığı hastanede yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak şehit oldu. Saldırıyı gerçekleştiren polis memuru daha sonra ekipler tarafından yaralı olarak yakalandı.

Rize Emniyet Müdürü'ne silahlı saldırı

ŞUBE MÜDÜRÜ VE 2 POLİS VURULDU

Emniyet Müdürlüğü'nün birinci katındaki makam odasının bulunduğu katta meydana gelen silahlı saldırının ardından olay yerine çok sayıda ambulans sevk edildi. Henüz kim tarafından, neden yapıldığı belirlenemeyen saldırıda, alınan ilk bilgilere göre, hastaneye kaldırılan 4 polisten Emniyet Müdürü Altuğ Verdi'nin tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadığı ve şehit olduğu aktarıldı.

Rize Emniyet Müdürü Altuğ Verdi silahlı saldırı sonucu şehit oldu

Olayı bir polis memurunun gerçekleştirdiği, onun da etkisiz hale getirildiği öğrenildi. Emniyet binasında çok sıkı güvenlik önlemi alındı. Olay yerine Emniyet'te görevli polislerin yakınları da akın etti.

Kaynak: https://www.sabah.com.tr/yasam/2018/12/11/rize-emniyet-mudurlugu-binasinda-silah-sesleri

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@