Neden kamugundemi.com neden kamudan haberler?

İnternet medyasının gelişmesiyle birlikte binlerce web sitesi açıldı. Açılmaya da devam ediyor.

Kamudan 19.07.2018, 13:55
Neden kamugundemi.com neden kamudan haberler?

İnternet medyasının gelişmesiyle birlikte binlerce web sitesi açıldı. Açılmaya da devam ediyor. Öyle ki her sektöre özel olarak hitap eden internet haber siteleri ya da bloglar var artık. Bireysel olarak yeteneklerini paylaşmak isteyenler de kişisel sitelerini açarak deneyimlerini, yeteneklerini internet medyasında ve sosyal medyada paylaşıyorlar.

Örneğin kamupersoneli ile ilgili hali hazırda yüzlerce internet sitesi var. Bunlardan birisi de kamugundemi.com. Bu sitede, doğrudan bir sektörü ilgilendiren haberlere ve makalelere rastlıyorsunuz. Çoğunlukla da yaşanılan sorunlara yönelik kamudan haberler ve çözüm önerilerinin yer aldığı kamuajans haberleri de sitede yer alıyor.

Bir diğer örnek ise mebpersoneli öğretmenler ile ilgili. Bunlarla da ilgili sektörün lideri sayılabilecek onlarca web siteleri var. öğretmenlerhaber aramasıyla sadece google'da 86.800 sonuç bulunuyor. Peki kamugundemi.com bu arama sonuçlarında nerede yer alıyor derseniz hemen cevap verelim 3'üncü sırada. Sitemiz kamugundemi.com'da eğitimhaberleri yoğunlukta olduğu için öğretmenler de bizi takip ediyor.

Şimdi sıkı durun. Devlet memurlarının en sık takip ettiği ve alexa sıralamasında Türkiye'de 10'uncu sırada yer alan memurlar.net sitesi için kamugundemi.com ne durumda derseniz. Google'da ziyaretçilerin bu siteye girmek için yaptığı arama çeşitleri olan memurlar.net sıralamasında 5'inci sırada, memurlarnet aramasında 6'ıncı sırada, memurlar net aramasında 6'ıncı sırada, memurlar biz aramasında 7'inci sırada, memur net aramasında ise yine 6'ıncı sırada yer almaktadır.

Neden kamugundemi.com'u takip etmelisiniz?

Kamugundemi.com 14 Ocak 2013 tarihinde açılarak sektöründe fark yaratmayı hedefledi. Hali hazırda 100 Bin'in üzerinde haber ile yayınına tarafsız devam ediyor. Kamupersonelini, memurları, öğretmenleri ilgilendirmeyen haberlere yer vermemeye çalışıyoruz.

neden kamudan haberler?

Hali hazırda bir çok konu kamuyu ve kamupersonelini yakından ilgilendiriyor. Zira çıkarılan yasalar, yönetmelikler vs doğrudan kamudanhaberler olarak değerlendiriliyor. 3'üncü sayfa haberlerini saymazsanız neredeyse tüm haberler kamudanhaber ve kamuajans haberleri olarak geçiyor. Bu nedenle bizler de bu sektörde yayın yapmayı seçtik.

Siyaset haberleri neden yayınlanmıyor?

Kamugundemi.com'da hangi parti olursa olsun doğrudan siyasi haberler göremezsiniz. Sadece bu haberler üzerinden yayın yapan oldukça fazla haber sitesi var zaten. Biz memurları net olarak ilgilendirmeyen siyasi haberlere yer vermiyoruz.

Sözün özü

5 yıldır aralıksız yayınımıza devam ediyoruz. Güçlü bir yazılımımız, güçlü bir alt yapımız var. Herkese ve her kesime hitap etmeye devam ediyoruz.

Takipte kalın

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@