Kayseri Eğitim Bir-Sen Sendikasında Değişim Rüzgarı

Kayseri Eğitim Bir-Sen Başkanlığı İçin Cemal Bolgı Adaylığını Açıkladı

Kamudan 28.09.2018, 23:22 28.09.2018, 23:48
Kayseri Eğitim Bir-Sen Sendikasında Değişim Rüzgarı

Eğitim-Bir-Sen Kayseri 1 Nolu Şube Başkan Adayı Cemal Bolgi açıklama yaptı;

Cemal Bolgi Eğitim Bir-Sen Kayseri 1 Nolu Şubenin en güçlü başkan adayı olarak yola çıktı.

Kayseri Eğitim Bir-Sen Şube başkanlığı için “Herkes İçin Eğitim Bir-Sen” sloganı ile yola çıkan Cemal Bolgi, sendikada değişim rüzgarları esmeye başladı.

Eğitim Bir Sen 1 Nolu Şubesinde Ekim ayında yapılması beklenen Olağan Şube Genel Kurulu öncesi adaylığını açıklayan Melikgazi İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünde Şube Müdürü olarak görev yapan Cemal Bolgi, yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

" Ülkemize ve insanımıza daha iyi hizmet için, misyonumuzun ve öncülerimizin izinde,

kutlu davamızı geleceğe taşımak düsturuyla çıktığımız yolda, Eğitim-Bir-Sen Kayseri 1 Nolu Şubemizin Olağan Genel Kurulu seçim sürecinde SENDİKA mıza yakışan bir vakar ve duruşla birliğimize, beraberliğimize, kardeşliğimize hiçbir zarar gelmesine izin vermeden, her kesime örnek olacak bir davranışla süreci başarıya taşıyacağız.

Kayseri’de 10 bin civarında üyeye sahip yetkili bir sendikanın hak arama noktasında daha etkili olmasını sağlamak temel amacımdır. Çalışmalarıyla kendinden söz ettiren, üyeleriyle hemhal olan, sorunun değil çözümün bir parçası olan, üyelerinin güven besledikleri genç ve dinamik arkadaşların yer aldığı yeni isimler ile yola devam edeceğiz.

Eğitim-Bir-Sen ve Memur-Sen'imiz; insan, emek, medeniyet, adalet ve merhamet eksenli sorumlu sendikacılığın yegâne adresidir. Bu bağlamda, hikmet ve edep ekseninde; geçmişin bakiyesine ve köklerine sadık, öz üvey ayrımı yapmadan, hiç kimseyi ötekileştirmeden geleceğe emin adımlarla ilerleyen bir sendikacılık için bu davanın Kayseri'deki yükünü omuzlamaya talibiz. Yenilikçi bir yaklaşımla, üyesinden işyeri temsilcisine, kadın ve gençlik komisyonlarından, delegesine, ilçe yönetimlerinden il yönetimine kadar istişare odaklı yönetişim anlayışını, sendikamızın her kademesine hakim kılmak için yola çıkıyoruz. Eğitimde uzmanlık ve akademi grupları oluşturmak ve bütün üyelerimize hukuk hizmetini daha iyi bir biçimde sunmak için yola çıkıyoruz. "

Kaynak: KamuGundemi.com
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@