Osmaniye'ye Tayfun Doğan'ın şehit ateşi düştü

İbrahim EMÜL/OSMANİYE, () - ŞIRNAK'ın Cizre İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin bomba yüklü araçla düzenlediği saldırıda şehit olan polislerden 25 yaşındaki Tayfun Doğan'ın Osmaniye'deki baba evine ateş düştü.

Memurlar 26.08.2016, 20:28
Osmaniye'ye Tayfun Doğan'ın şehit ateşi düştü
İbrahim EMÜL (DHA) - ŞIRNAK'ın Cizre İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin bomba yüklü araçla düzenlediği saldırıda şehit olan polislerden 25 yaşındaki Tayfun Doğan'ın Osmaniye'deki baba evine ateş düştü.

Dumlupınar Mahallesi'nde oturan şehit polis memuru Tayfun Doğan'ın ailesine acı haberi İl Emniyet Müdür Yardımcısı Murat Baz, sağlık görevlileri eşliğinde verdi. Ailenin 3 erkek çocuğundan ortancası olan Tayfun'un şehit olduğu haberini alan anne Sıdıka Doğan gözyaşlarına boğuldu. Fenalık geçiren anneye sağlık görevlileri müdahale etti. Konya'da çalışan iş makinesi operatörü baba Yusuf Doğan da acı haberi alınca Osmaniye'ye dönmek için yola çıktı. Tayfun Doğan'ın şehit olduğunu duyan yakınları ve komşuları eve akın etti. Baba evine Türk bayrakları asılırken, Osmaniye Belediyesi de taziye çadırı kurdu.

Bekar olan 3 yıllık polis memuru Tayfun Doğan'ın bir süre önce izin alarak Osmaniye'ye geldiği ve Salı günü de Şırnak'a geri döndüğü belirtildi. 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@