Ferhat Bozkurt'un Şehit acısı Kırıkkale'ye ulaştı

ŞIRNAK'ın Cizre İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin İlçe Emniyet Müdürlüğü ile Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'ne bombalı araçla düzenlediği saldırıda şehit olan 23 yaşındaki Ferhat Bozkurt’un Kırıkkale'deki baba ocağına ateş düştü.

Memurlar 26.08.2016, 21:50
Ferhat Bozkurt'un Şehit acısı Kırıkkale'ye ulaştı

Erhan GÖĞEM (DHA) - ŞIRNAK'ın Cizre İlçesi'nde PKK'lı teröristlerin İlçe Emniyet Müdürlüğü ile Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü'ne bombalı araçla düzenlediği saldırıda şehit olan 23 yaşındaki Ferhat Bozkurt’un Kırıkkale'deki baba ocağına ateş düştü.

Şehit polis memuru Ferhat Bozkurt’un acı haberini, Kaletepe Mahallesi 1071 Sokak'ta oturan ailesine polisler, sağlık ekipleri eşliğinde verdi. Babası 10 yıl önce vefat eden, ailnen tek çocuğu olan Ferhat Bozkurt'un şehit olduğu haberini alan annesi Şehri Bozkurt, gözyaşlarına boğuldu, sinir krizleri geçirdi. 


Acı haberi alan komşuları ve yakınları, taziye için şehit evine akın etti. Şehidin evi ve bulunduğu mahalle Türk bayraklarıyla süslendi. 2.5 yıllık polis memuru olan Ferhat Bozkurt'un yaklaşık 2 ay önce nişanlandığı, Şubat ayında da düğün yapacağı belirtildi.

Şehit Ferhat Bozkurt'un cenazesinin, yarın Cizre'de yapılacak olan törenin ardından memleketi Kırıkkale'ye getirelerek Şehitlik Mezarlığı'nda toprağa verileceği belirtildi. 

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@