Eski muhtar, İl Genel Meclisi Başkanı oldu

ZONGULDAK İl Genel Meclisi Başkanlığı'na, daha önce iki dönem muhtarlık yapan, AK Partili meclis üyesi Necdet Karaveli seçildi.AK Parti'den 19, CHP'den 10 üyenin katıldığı İl Genel Meclisi Nisan ayı ilk toplantısında Meclis Başkanlığı...

Memurlar 04.04.2016, 12:50
Eski muhtar, İl Genel Meclisi Başkanı oldu
ZONGULDAK İl Genel Meclisi Başkanlığı'na, daha önce iki dönem muhtarlık yapan, AK Partili meclis üyesi Necdet Karaveli seçildi.

AK Parti'den 19, CHP'den 10 üyenin katıldığı İl Genel Meclisi Nisan ayı ilk toplantısında Meclis Başkanlığı seçimi yapıldı. AK Parti grubu, 2004-2014 yılları arasında merkez ilçeye bağlı Sivriler Beldesi Çardaş Mahallesi'nde iki dönem muhtarlık yapan Necdet Karaveli'yi, CHP grubu ise Mustafa Uzundalı'yı aday gösterdi. Necdet Karaveli 18 oy alırken, CHP'li Mustafa Uzundal 10 oy aldı, 1 oy da geçersiz sayıldı. İl Genel Meclis Başkanlığı'na seçilen Necdet Karaveli, yeni görevinde hiçbir ayrım gözetmeksizin hizmet odaklı çalışacağını söyledi.

Karaveli, "Bu görevin onurlu olduğu kadar sorumluluğunun da ağır olduğunun farkındayım. Bu zorlu görevde meclis üyelerinin desteğine her zamankinden daha fazla ihtiyacım var" dedi. 
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@