Edirne’de, ‘FG’ plakalar değiştiriliyor

EDİRNE’nin Keşan İlçesi’nde, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) elebaşı Fetullah Gülen’i çağrıştırdığı için Emniyet Genel Müdürlüğü'nce, emniyet müdürlüklerine gönderilen genelge ile 'FG' harf grubu plaka istemeyen...

Memurlar 26.08.2016, 17:22
Edirne’de, ‘FG’ plakalar değiştiriliyor
EDİRNE’nin Keşan İlçesi’nde, Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) elebaşı Fetullah Gülen’i çağrıştırdığı için Emniyet Genel Müdürlüğü'nce, emniyet müdürlüklerine gönderilen genelge ile 'FG' harf grubu plaka istemeyen araç sahiplerine başka harf gruplarından plaka verilmeye başlandı.
Keşan İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliği’ne 'FG' harf grubu ile başlayan 999 kayıtlı plaka olduğu ve bugüne kadar 30 araç sahibini plaka değişikliği için başvuruda bulunduğu bildirildi. 'FG' plakalarını değiştirmek isteyen vatandaşların, İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Tescil ve Denetleme Büro Amirliği’ne müracaat ederek, ruhsat ve plakalarını değiştirmek istedikleri yönünde dilekçe vereceklerini, işlemlerinin ardından kendilerine listelerdeki il kod numaraları, harf ve rakam gruplarından sıra esasına göre yeni plaka tahsis edileceği kaydedildi.

FOTOĞRAFLI

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@