TSK Kara, Hava Kuvvetleri Askeri Personel Atama, Tayin Sonuçları Açıklandı Mı?

TSK bünyesinde Hava Kuvvetleri Komutanlığı, Kara Kuvvetleri Komutanlığı bünyesinde görev yapan askeri personeller atama ve tayin sonuçlarının belli olup olmadığını araştırıyorlar. Yer değiştirme işlemlerine karşı son gelişmeler haberimizde.

TSK Kara, Hava Kuvvetleri Askeri Personel Atama, Tayin Sonuçları Açıklandı Mı?

Milli Savunma Bakanlığı Türk Silahlı Kuvvetleri bünyesinde görevli askeri personeller 2021 yılı atama, yer değiştirme ve tayin sonuçlarını merak ediyorlar. 

Haziran ayı içerisinde sonuçların açıklanmasını bekleyen askeri personeller, yeni görev yerlerinin neresi olacağını araştırıyorlar. Peki MSB tarafından sonuçlar ne zaman açıklanacak? Askeri personeller atama sonuçlarını nasıl öğrenecekler? İşte son gelişmeler. 

TSK KKK, HVK ASKERİ PERSONEL ATAMA, TAYİN YER DEĞİŞTİRME SONUÇLARI

Bilindiği üzere askeri personeller için geçtiğimiz aylarda yer değişikliği talepleri toplantı. 

Atama sonuçlarına ilişkin ilk duyurular ile İçişleri Bakanlığı'ndan geldi. İçişleri Bakanlığına bağlı Sahil Güvenlik Komutanlığı'na bağlı askeri personellerin atama, yer değiştirme sonuçları geçtiğimiz günlerde ilan edildi. İçişleri Bakanlığı'ndan gelen bu açıklamanın ardından Milli Savunma Bakanlığı'ndan da sonuçların açıklanması bekleniyor. 

9 Haziran tarihi itibariyle henüz atama, yer değiştirme ve tayin sonuçları açıklanmadı. 

Ancak hem Hava Kuvvetleri Komutanlığı bünyesinde görevli olup atama talebinde bulunan askeri personeller hemde Kara Kuvvetleri Komutanlığı'nda görevli askeri personeller için sonuçların kısa bir süre içinde açıklanması bekleniyor. 

ASKERİ PERSONEL ATAMA SONUÇLARI İÇİN ÖNE ÇIKAN TARİH

Milli Savunma Bakanlığı TSK  Hava Kuvvetleri Komutanlığı, Kara Kuvvetleri Komutanlığı askeri personellerin yer değişikliği taleplerinin değerlendirmelerinin Haziran ayının ilk 10 günlük sürecinde tamamlanması ve atama sonuçlarının haziran ayının ikinci veya üçüncü haftası içinde açıklanması bekleniyor. 

Android Uygulamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

İos Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

Huawei Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

Anlık Haberdar Edeceğiz

Askeri personel atama sonuçlarına dair olası bir duyuru yayımlanması durumunda Kamu Gündemi olarak anlık haberdar edeceğiz. Uygulamamızı indirerek atama sonuçları açıklandığında anlık haberdar olabilirsiniz. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@