Tarım ve Orman Bakanlığı Meteoroloji Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alımı Tercih Sonuçları Açıklandı!

Tarım ve Orman Bakanlığı Meteoroloji Genel Müdürlüğü sözleşmeli personel alımı yerleştirme sonuçları Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) tarafından açıklandı.

Tarım ve Orman Bakanlığı Meteoroloji Genel Müdürlüğü Sözleşmeli Personel Alımı Tercih Sonuçları Açıklandı!

Tarım ve Orman Bakanlığı Meteoroloji Genel Müdürlüğü sözleşmeli personel yerleştirme sonuçları belli oldu. ÖSYM tarafından açıklama yapılarak sonuçların nasıl öğrenilebileceği kamuoyuna duyuruldu.

YERLEŞTİRME SONUÇLARI AÇIKLANDI!

Tarım ve Orman Bakanlığı'nın kurumlarından olan Meteoroloji Genel Müdürlüğü sözleşmeli personel alımı için 28 Ocak ile 3 Şubat tarihleri arasında başvuruları kabul etmişti. Tercih işlemlerini yapan sözleşmeli personel adaylarının merakla bekledikleri tercih sonuçları açıklandı.

ÖSYM KPSS-2021/3 Tarım Ve Orman Bakanlığı Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün sözleşmeli pozisyonlara yerleştirme işleminin tamamlandığını duyurdu. Adaylar ilgili yerleştirme sonuçlarını 10 Şubat 2021 saat 15:00'dan itibaren öğrenebiliyorlar.

YERLEŞTİRME SONUÇLARI NASIL ÖĞRENİLİR?

ÖSYM tarafından verilen bilgilere göre adaylar yerleştirme sonuçlarını ÖSYM'nin https://sonuc.osym.gov.tr internet sitesi üzerinden görebiliyorlar. Sisteme TC kimlik numaraları ve ÖSYM şifreleri ile giriş yapan adaylar işe yerleştirilip yerleştirilmediklerini öğrenebiliyorlar.

ÖSYM tarafından açıklanan sayısal bilgilere göre tercih işlemi yapan 56 aday arasından 6 pozisyone yerleştirme yapıldı. Bu yerleştirme ile boş kalan kontenjan olmadı. Mühendis kadrosuna yapılan yerleştirmelerde en düşük KPSS puanının 82, en yüksek KPSS puanının da 88 olduğu açıklandı.

Kamugundemi.com

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@