ÖSYM Sözleşmeli Personel Alımı Sözlü Sınav Sonuçları Açıklandı!

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) tarafından sözleşmeli personel alımı sözlü sınav sonuçları açıklandı. Adaylar sonuçlarına ÖSYM'nin sınav sonucu açıklama internet sitesi üzerinden öğrenebiliyorlar.

ÖSYM Sözleşmeli Personel Alımı Sözlü Sınav Sonuçları Açıklandı!

Ölçe, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığı (ÖSYM) bünyasinde alımları gerçekleştirilecek olan sözleşmeli personeller için yapılan sözlü sınavın sonuçlarının açıklandığı duyuruldu.

ÖSYM SÖZLÜ SINAV SONUÇLARINI AÇIKLADI!

ÖSYM bünyesinde görevlendirilecek sözleşmeli personeller için bir süre önce başvurular alınmış ardından ise sözlü sınava girmeye hak kazananlar belirlenmişti. Bunun ardından ise sözlü sınav yapılmış ve adaylar bu sözlü sınav sonuçlarının açıklanmasını heyecanla bekliyorlardı.

Bugün ÖSYM tarafından yapılan son dakika açıklamasına göre Ölçme, Seçme ve Yerleştirme merkezi Başkanlığı sözleşmeli personel alımı sözlü sınav sonuçları açıklandı. Adaylar sözlü sınav sonuçlarını 11 Şubat 2021 saat 10:15'ten itibaren öğrenmeye başladılar.

SINAV SONUÇLARI NASIL ÖĞRENİLİR?

ÖSYM'nin sonuç açıklama sitesi olan https://sonuc.osym.gov.tr üzerinden TC kimlik numaraları ve şifreleri ile sisteme giriş yaparak sınav sonuçlarını öğrenebiliyorlar.

Kamugundemi.com

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@