Öğretmenler Aşı Önceliği için Sosyal Medya Çalışması Yapacak

Öğretmenler aşı önceliği ve diğer sorunları dile getirmek için akşam saatlerinde sosyal medya çalışması yapacaklar. Sosyal medya çalışmasına ilişkin ilk açıklama Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan'dan geldi.

Öğretmenler Aşı Önceliği için Sosyal Medya Çalışması Yapacak

Eğitim kurumlarında çalışan personellerin aşı çalışmalarında öncelikli olması, okulların yeniden açılması ve öğretmenlerin gündemlerinde yer alan diğer sorunların dile getirilmesi amacıyla Twitter üzerinden sosyal medya çalışması düzenlenecek. 

ÖĞRETMENLER TWİTTER'DAN GÜNDEME GETİRECEKLER

Öğretmenler tarafından düzenlenecek olan sosyal medya çalışmasının esas başlığı aşı çalışmaları olacak. 

Aşılama çalışmalarında öğretmenlere ve eğitim kurumlarında çalışan personellere öncelik verilmesi istenecek. Sosyal medya çalışması başta Twitter olmak üzere tüm sosyal medya mecralarında dile getirilecek. Öğretmenlerin aşılama çalışmalarının olması durumunda ise okulların açılması da talep edilecek. 

Türk Eğitim Sen Başkanı talip Geylan Duyurdu

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı ve Türkiye Kamu-Sen Genel Sekreteri Talip Geylan düzenlenecek sosyal medya çalışmasına ilişkin açıklamalarda bulundu.

Kendi Twitter hesbından bir paylaşımda bulunan Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Talip Geylan öğretmenlerin taleplerinin çok güçlü bir şekilde dile getirileceğini ifade etti. Talip Geylan açıklamasında tüm öğretmenlere bu çalışma için çağrıda bulundu. 

Talip Geylan'ın Paylaşımları

Türk Eğitim-Sen Genel Başkanı Geylan paylaşımında "Kasım 2020’den beri eğitim çalışanlarının aşılanması konusunu gündeme taşıyoruz. Çağrımızı, bu akşam saat 20.00’de twitter’da hashtag çalışmamızla yineleyeceğiz. Öyle bir ses vereceğiz ki, “Hani neredesiniz öğretmenler?” diye saçmalayan “her konunun uzmanı” zevatın... kulakları bile duyacak! Sendikalı sendikasız tüm meslektaşlarımı çağrımıza destek olmaya davet ediyorum." açıklamasında bulundu. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@