MSB 2021 Uzman Yardımcısı Alımı Sınav Sonuçları Açıklandı

Milli Savunma Bakanlığı, Nisan ayında sınavı düzenlenen uzman yardımcısı sonuçlarının belli olduğunu duyurdu. Adaylar bakanlığın sonuç açıklama sisteminden sonuçlarını öğrenebilecekler.

MSB 2021 Uzman Yardımcısı Alımı Sınav Sonuçları Açıklandı

Milli Savunma Bakanlığı'nın 2021 yılı personel alım programı kapsamında yer alan Uzman Yardımcısı pozisyonu için yeni duyuru geldi. 

MSB Personel Temin Daire Başkanlığı'nın web sayfasından 10 Mayıs tarihinde yayımlanan duyuru ile uzman yardımcısı alımı için gerçekleştirilen yazılı sınav sonuçlarının belli olduğu duyuruldu. Duyuruda sınava giren adayların sonuçlara nasıl ulaşacaklarına ilişkin bilgiler aldı. 

MSB'DEN UZMAN YARDIMCISI SINAV SONUCU DUYURUSU

Hatırlanacağı üzere Milli Savunma Bakanlığı yıl içerisinde yayımladığı bir duyuru ile Uzman Yardımcısı kadrosuna personel alımı yapacağını bildimişti. Başvuruları alan MSB daha sonra yazılı sınav aşamasına geçti. Nisan ayının son dönemlerinde yazılı sınav yapan bakanlık bu sınava dair duyuruyu yayımladı. 

MSB Personel Temin Daire Başkanlığı'nca ilan edilen duyuruda adayların sonuçları nasıl görüntüleyebilecekleri bildirildi. 

Bu kapsamda MSB duyurusunda, "Millî Savunma Bakanlığı ve Genelkurmay Başkanlığı'nda istihdam edilecek Millî Savunma Uzman Yardımcısı ve Silahlı Kuvvetler Uzman Yardımcısı pozisyonu için 5-9 Nisan 2021 tarihleri arasında yapılan sınav sonuçlarına aşağıdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz." açıklamasında bulundu. 

Sonuç Ekranı için TIKLAYINIZ

Yazılı sınav sonuçları başarılı olan adaylar bundan sonraki süreçte MSB Personel Temin Daire Başkanlığı tarafından yayımlanacak duyuruyu bekleyecekler. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@