Jandarma Genel Komutanlığı 2021 Personel Atamaları İçin Sıralı Hizmet Tebligatları Yayımlandı!

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından 2021 yılı içerisinde gerçekleştirilecek olan kati muhtemel atamalara ilişkin bir duyuru yayınlandı. Bu duyuruda ataması gerçekleştirilecek olan personellerin izleyeceği yol açıklandı.

Jandarma Genel Komutanlığı 2021 Personel Atamaları İçin Sıralı Hizmet Tebligatları Yayımlandı!

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından personellerin 2021 genel atamalarına yönelik bir duyuru yayınlandı. Bu kapsamda sıralı hizmet bölgesine atandırılacak personeller için belirlenen hazırlık tebligatlarının yayımlandığı bildirildi.

JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI ATAMA HAZIRLIK TEBLİGATLARI YAYINLANDI!

2021 yılı içerisinde Jandarma Genel komutanlığı bünyesinde bulunan 1., 2. ve 3. dereceli hizmet bölgelerinde görevli olan subay, astsubay, uzman, jandarma ve uzman erbaşlardan sıralı hizmet bölgesine atandırılacak personellerin hazırlık tebligatları yayımlandı.

KATİ TEBLİGAT VERİLDİ!

Jandarma Genel Komutanlığı tarafından verilen bilgiye göre öncelikli olarak sıralı hizmet bölgesine atanmak isteyen personellerin talepleri incelendiği bildirildi. Bu personellerin atanma talepleri uygun görülenlere kati tebligat verildiği bildirildi. Ayrıca talepleri uygun görülmeyen personeller için tebligat verilmediği ve bu personellerin herhangi bir başvuru yapmaları durumunda kendilerine de cevap verilmeyeceği açıklandı.

Sıralı hizmet bölgesine öncelikli olarak atanma talebinde bulunan personeller arasında tebligat alanların “Sıralı hizmet bölgesine tebligat aldım, şartsız ve öncelikli olarak sıralı hizmet bölgesine atanmak istiyorum” seçeneğini, tebligat almayan personellerin de “Sıralı hizmet bölgesi tebligatı almadım. Sıralı hizmet bölgesine şartsız ve öncelikli olarak atanmak istiyorum” seçeneğini işaretleyecekler.

ATAMA TALEPLERİ NE ZAMAN YAPILACAK?

Atamalarının gerçekleşmesini isteyen Jandarma Genel Komutanlığı personelleri 15 Şubat ile 25 Şubat tarihleri arasında Atama/Dilekçe/Atama Dilekçesi/Giriş/Talep Giriş menüsü üzerinden elektronik ortamda taleplerini iletebilecekler.

Kamugundemi.com

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@