Adalet Bakanlığı Ertelenen Sürekli İşçi Alımı Sözlü Sınav Tarihleri Açıklandı

Adalet Bakanlığı bünyesinde gerçekleştirilecek sürekli işçi alımları için uygulanacak sözlü sınav tarihleri ertelenmişti. Bakanlık yeni bir duyuru ile yeni mülakat tarihlerinin belli olduğunu duyurdu.

Adalet Bakanlığı Ertelenen Sürekli İşçi Alımı Sözlü Sınav Tarihleri Açıklandı

Adalet Bakanlığı resmi sitesinden bir duyuru yayımlayarak bakanlık bünyesine sürekli işçi alımları kapsamında gerçekleştirilecek sözlü sınavları hakkında bilgi verdi. Daha önce iptal edilen sözlü sınavın ne zaman yapılacağı Adalet Bakanlığı'nın yeni duyurusu ile belli oldu. 

ADALET BAKANLIĞI'NDAN PERSONEL ALIMI SÖZLÜ SINAV DUYURUSU

Tam kapanma kısıtlamaları kapsamında Adalet Bakanlığı Temizlik Personeli alımı sözlü sınav tarihleri ertelenmişti. 

Adalet Bakanlığı o dönem yayımladığı bir duyuru ile temizlik personeli alımı için gerçekleştirilecek sözlü sınavların ileti bir tarihe ertelendiğini ilan etmişti. Bakanlık yeni bir duyuru ile temizlik personeli alımları için sözlü sınavların ne zaman yapılacağını açıkladı. 

Adalet Bakanlığı Yeni Tarihleri Açıkladı

Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü'nün sitesinden yayımlanan basın açıklamasında temizlik personeli kadroları için adayların 25 Mayıs ile 28 Mayıs tarihleri arasında sınava katılacağı duyuruldu. 

Temizlik personeli alımı sözlü sınavlarının ne zaman, nerede uygulanacağına dair Adalet Bakanlığı "Cumhurbaşkanlığı Kabinesinde Covid-19 salgını kapsamında alınan kararlar dikkate alınarak ertelenen sürekli işçi (temizlik görevlisi) alımı sözlü sınavları 25/05/2021 – 28/05/2021 tarihleri arasında, Milli Müdafaa Cad. No: 8 Bakanlıklar Kızılay/ANKARA adresinde bulunan Kent Konseyi Ek Hizmet Binası Toplantı Salonunda yapılacaktır. Adaylar HES kodu olmadan sözlü sınava alınmayacaktır. Bu nedenle ilgililerin önceden HES kodu temin etmeleri gerekmektedir. Sınav günü adayların kimlik belgelerini yanlarında bulundurmaları gerekmektedir." açıklamasında bulundu. 

Mülakat Tarihlerini Öğrenmek için TIKLAYINIZ

Sözlü Sınav Tarihinizi Kontrol Edin

Bakanlığın yayımladığı duyuru kapsamında adaylar sözlü sınav tarihlerini Adalet Bakanlığı Personel Genel Müdürlüğü sitesinden kontrol edecekler. Sorgulama yapmak için yukarıda yer alan bağlantıyı kullanabilirsiniz. .

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@