Açık Öğretim Kayıt Yenileyecekler DİKKAT!!! İşlemler İçin Son Gün

kamupersoneli.net'in buradaki haberine göre Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi' nin resmi web sayfasında yayımladığı duyurular ve attığı bilgilendirme mesajları kapsamında, ders ekleme - ders silme ve kayıt yenileme işlemlerine yönelik son güne...

Memurlar 07.10.2016, 15:45 07.10.2016, 15:56
Açık Öğretim Kayıt Yenileyecekler DİKKAT!!! İşlemler İçin Son Gün
kamupersoneli.net'in buradaki haberine göre Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi' nin resmi web sayfasında yayımladığı duyurular ve attığı bilgilendirme mesajları kapsamında, ders ekleme - ders silme ve kayıt yenileme işlemlerine yönelik son güne girmiş bulunduğumuzu tekrar hatırlatmak istiyoruz. Anadolu Üniversitesi' nin Açıköğretim Fakültesinde okumakta olan öğrencilerin ilgili ders kayıt işlemlerini bir an önce yapmaları, ardından da harç ücretlerini yatırmaları gerekmektedir.

Harç ücretleri yatırılmadan, kişiler sınavlara katılım gerçekleştiremeyeceklerdir.

AÖF Harç ücretleri ne kadar?

Anadolu Üniversitesi' nin harç ücreti 205 TL olarak öğrencilere yansıtılmaktaydı. Ancak ders ekleme ve silme ekranlarında 260 TL şeklindeki bir ücret 30 kredi almış ve herhangi bir ders ekleme-çıkarma işlemi yapmamış öğrencilere yansıtılan tutarlar. Ders ekleme çıkarma işlemleri kapsamında öğrencilerin ders kayıt işlemleri 260 TL - 350 TL arasında değişkenlik gösterebiliyor.

Ders ekleme ve silme işlemleri nasıl yapılıyor?

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi web adresi üzerinden öğrenciler T.C kimlik numaraları ve şifreleri ile giriş yaptıktan sonra, onaylama ekranından kullanım koşullarını onaylamaları gerekmektedir. Onaylama işlemi ardından, ders seçim ekranı gelecek, buradan öğrenciler ders ekleme veya çıkarma işlemlerini gerçekleştirebilirler.
Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
banner1037

Gelişmelerden Haberdar Olun

@