2021 İSG Sınavı Görevli Öğretmen Ücretleri ve Gözlemci Listesi Belli Oldu

2021 yılı İSG sınavı için görevli olacak öğretmenler belli oldu. Öğretmenler görevli olup olmadıklarını GİS Sistemi üzerinden öğrenebilecekler. İSG sınavında gözlemci olacakların ne kadar ücret alacakları da açıklandı.

2021 İSG Sınavı Görevli Öğretmen Ücretleri ve Gözlemci Listesi Belli Oldu

ÖSYM Başkanlığı tarafından tam kapanma sürecinde ertelenen sınavlardan bir tanesi de İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı oldu. 

Kurum resmi sitesinden tam kapanma süreci başında yayımladığı duyuru ile 9 Mayıs 2021 tarihinde yapılacağı ilan edilen 2021 İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavının (2021-İSG/1) 30 Mayıs 2021 tarihine ertelendiğini bildirmişti. 

İSG SINAV GÖREVLİLERİ BELLİ OLDU

ÖSYM Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuru kapsamıdna 30 Mayıs tarihinde düzenlenecek olan sınav için görevli öğretmenler belli oldu. 

2021 İSG/1 için görevli olmak isteyen öğretmenler için listeler belli olduı. Görevli olmak için talepte bulunan öğretmenler kendi durumlarına ilişkin sorgulamayı ÖSYM Görevli İşlemleri Sistemi (GİS) öğrenebilecekler. Onaylamayı Unutmayın İSG/1 için görevli olarak belirlenen öğretmenlerin ise yapmaları gereken bir işlem bulunuyor. Sınav görevi çıkmış öğretmenler 2021/1 İSG için onayda bulunacaklar. 

İSG 2021 Sınav Görevli Ücretleri

Bina Sınav Sorumlusu Sınav Görevi Ücreti 396 TL

Bina Sınav Sorumlusu Yardımcısı Sınav Görevi Ücreti 264 TL

Bina Yöneticisi Sınav Görevi Ücreti 264 TL

Bina Yöneticisi Yardımcısı Sınav Görevi Ücreti 237 TL

Salon Başkanı Sınav Görevi Ücreti 237 TL

Gözetmen Sınav Görevi Ücreti 198 TL

Yedek Gözetmen Sınav Görevi Ücreti 158 TL

Yardımcı Gözetmen (Engelli) Sınav Görevi Ücreti 264 TL

İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü İş Yeri Hekimliği ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavında görevli olacak öğretmenlerin ne kadar ücret alacakları da belli oldu. Öğretmenler 2021 İSG/1 görevleri için ödemeleri yukarıda yer alan tabloya göre alacaklar. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@