SYDV KPSS Şartı Olmadan Personel Alımı Yapıyor! Başvuru Şartları Açıklandı!

Türkiye genelinde pek çok ilde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına KPSS Şartsız ya da düşük KPSS Puanlarıyla personel alımı yapılacak.

Kamu Personel Alım İlanları 25.06.2020, 18:21
SYDV KPSS Şartı Olmadan Personel Alımı Yapıyor! Başvuru Şartları Açıklandı!

Türkiye genelinde pek çok ilde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıflarına KPSS Şartsız ya da düşük KPSS Puanlarıyla personel alımı yapılacak. 

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığına bağlı İŞKUR Genel Müdürlüğünün kurum dışı kamu işçi alımı ilanlarından biri de SYDV için işçi alımıdır. 

Gaziantep işi Şehitkamil ilçesinde Koordinatör kadrosunda 3 kişilik geçici işçi alımı 19 Haziran tarihinde başladı. 26 Haziran 2020 tarihine kadar devam edecek olan başvurularda çalışmaya hak kazanan kişiler 11 ay istihdam edilecekler. Başvurmak isteyen adayların müracaatlarını Şehitkamil Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı'na yapabilirler. 

Balıkesir Gönen ilçesinde belirsiz süreli olarak gerçekleştirilen olan personel alımında adayların bilgisayar kullanabilmeleri, B sınıfı ehliyete sahip olmaları, Hukuk, Siyasal Bilimler, İktisadi ve İdari Birimler Fakültelerinden mezun olmaları ve Gönen de ikamet etmeleri gerekmektedir. 

Yalova ili Çiftlik Köyü ilçesinde Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının açıkladığı ilanda adaylar 2 ay süre ile deneme olmak üzere sözleşmeli muhasebeci alımı gerçekleştirecek. 

Fethiye Felahiye Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı geçici işçi alımında 3 kadın 1 erkek işçi alımı yapacak. Adaylar genel ev temizliği yapacaklardır. 

Zonguldak Gökçebey Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfının açıklamış olduğu ilana göre 19 Haziran 2020 tarihi ile 1 Temmuz 2020 tarihleri arasında 1 kişilik büro görevlisi alımı yapılacaktır. 

İlanlara başvuru için https://vakifilan.ailevecalisma.gov.tr/Login.aspx?ReturnUrl=%2f sitesine giriş yapabilirsiniz. 

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@