Kamuya En Az İlkokul Mezunu Personel Alınıyor! İşte Başvuru Şartları...

İŞKUR Üzerinden Kamuya En Az İlkokul Mezunu Sürekli İşçi Alımı Yapılacak!

Kamu Personel Alım İlanları 08.04.2020, 13:28
Kamuya En Az İlkokul Mezunu Personel Alınıyor! İşte Başvuru Şartları...

Türkiye’de kurulduğu günden bu güne kadar milyonlarca vatandaşı iş sahibi yapan Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) hem il ve ilçe müdürlükleri ile hizmet merkezlerinden hem de resmi internet sayfası üzerinden iş arayan vatandaşlarla personel alımı yapan kuruluşları bir araya getirmeye devam ediyor. Kamu kurumlarında sürekli işçi statüsünde çalışmak isteyenleri yakından ilgilendiren personel alımı İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Hastanesi’nden geldi. İŞKUR üzerinden başvuruların yapılacağı sürekli işçi alımında adayların temizlik personeli ve hasta ve yaşlı bakım elemanı kadrolarında daimi olarak çalıştırılacağı belirtildi. İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Hastanesi en az ilkokul mezunu sürekli işçi alımı başvuru şartları ve diğer bilinmesi gereken detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Kamu kurum ve kuruluşları ile özel sektörde hizmet veren şirketlerin personel alımı ilanlarını yayınlayan İŞKUR’da en az ilkokul mezunu adaylar da iş başvurusunda bulunabiliyor. Türkiye İş Kurumu’nun (İŞKUR) resmi internet sayfası aracılığıyla iş arayan vatandaşların bilgisine sunulan ilanlar arasında son olarak İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Hastanesi’nin sürekli işçi alım ilanı da yer aldı. Temizlik personeli ile hasta ve yaşlı bakım elemanı kadroları için yapılacak personel alımında adayların en az ilkokul mezunu olması gerektiği bildirildi. Başvuru işlemlerinin online platformdan gerçekleştirileceği açıklanırken istihdam edilecek personel sayısı hakkında da detaylı bilgiler verildi.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Hastanesi Sürekli İşçi Alımı İlanı

Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’nın resmi internet sayfası ile İŞKUR’un kurum dışı sürekli işçi alımı kategorisi üzerinden kamuoyuna duyurulan İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Hastanesi temizlik personeli ile hasta ve yaşlı bakım elemanı alım ilanına başvuruların bugün itibarıyla başladığı bildirildi. Hastanede çalışmak isteyen vatandaşlar için İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü tarafından açılan kadro ilanına başvurmak isteyenlerin birimlere göre en az ilkokul ve lise mezunu olma şartını sağlamaları gerektiği açıklandı. Üniversitenin bünyesinde yer alan Cerrahpaşa hastanesinde sürekli işçi statüsünde daimi olarak istihdam edilecek personel sayısının 42 olduğu açıklandı. Bununla birlikte hangi kadrolar için adaylarda hangi başvuru şartlarının arandığına da İŞKUR üzerinden yayınlanan personel alımı ilanı detaylarında yer verildi.

İŞKUR Temizlik Personeli Alımı Başvuru Şartları

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Hastanesi bünyesinde çalışmak isteyen adaylar arasında temizlik personeli kadrosuna başvuruda bulunacak adaylarda aranan başvuru şartları şu şekilde açıklandı:

  • En az ilköğretim en fazla ortaöğretim (lise veya dengi okul) mezunu olmak
  • İlana başvuru tarihi itibarıyla 35 yaşını aşmamış olmak
  • Kamu haklarından mahrum bulunmamak
  • Üniversiteye bağlı sağlık uygulama ve araştırma merkezleri yoğun bakım ünitelerinde resmi tatil, hafta sonu tatili ile diğer günlerde 24 saat esasına göre vardiyalı olarak hasta bakım hizmetlerinde çalışmayı kabul etmek
  • Mesleğini devamlı yapmasına engel teşkil edebilecek zihinsel ya da bedensel engeli ile sağlık sorunu bulunmamak

İŞKUR Hasta ve Yaşlı Bakım Elemanı Alımı Başvuru Şartları

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Hastanesi’nin sağlık uygulama ve araştırma hastanesi bünyesinde sürekli işçi statüsünde istihdam edilecek hasta ve yaşlı bakım elemanı kadrosuna başvuruda bulunmak isteyen adaylarda aranan başvuru şartları şu şekilde açıklandı:

  • Ortaöğretim (lise ve dengi okul) mezunu olmak
  • 35 yaşını aşmamış olmak
  • Kamu haklarından mahrum bulunmamak
  • Üniversiteye bağlı sağlık uygulama ve araştırma merkezleri yoğun bakım ünitelerinde resmi tatil, hafta sonu tatili ile diğer günlerde 24 saat esasına göre vardiyalı olarak hasta bakım hizmetlerinde çalışmayı kabul etmek

Yayınlanan talep şartlarına durumu uyan adayların başvurularını ilan tarihinden itibaren 5 gün içinde İŞKUR il müdürlüklerinden/hizmet merkezlerinden, hizmet noktalarından ya da İŞKUR resmi internet sitesi üzerinden yapabilecekleri açıklandı.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@