İstanbul Büyükşehir Belediyesi En Az Lise Mezunu 220 Personel Alımı Yapacak!

Bünyesinde açık bulunan kadrolara 2020 yılının Mart ayında da yeni personel alımları yapan İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) resmi internet sitesi üzerinde yer alan Kariyer sayfası aracılığıyla 5 farklı iş ilanı yayınladı. Belediyeden yapılan duyuruya göre İBB kendi bünyesindeki açık olan kadrolarda daimi olarak istihdam etmek üzere toplamda 220 yeni personel alımı yapacağını açıkladı. Bu ilana başvuruda bulunarak belediyede çalışmak isteyenlerin başvurularının İBB Kariyer sayfası aracılığıyla kabul edileceği ifade edildi. İBB tarafından yayınlana güncel personel alımı ilanında başvuruları onaylanan adayların hangi kadrolara istihdam edileceği de açıklandı. İstanbul Büyükşehir Belediyesi en az lise mezunu 220 yeni personel alımı ilanı hakkında bilinmesi gerekenleri haberimizde bulabilirsiniz.

Kamu Personel Alım İlanları 04.03.2020, 10:06
İstanbul Büyükşehir Belediyesi En Az Lise Mezunu 220 Personel Alımı Yapacak!

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 220 yeni personel alımı ilanı yapacağını açıkladı. Belediyenin resmi internet sitesi üzerinde yer alan kariyer sayfası aracılığıyla duyurulan ilanda hangi kadrolara personel alımı yapılacağı da belirtildi. Buna göre son başvuru tarihi 6 Mart 2020 olarak açıklanan ilana başvuruda bulunmak isteyenlerde aranan başvuru şartları ve detayları internet üzerinden duyuruldu.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi 5 Farklı Branşta İşçi Memur Alacak

İBB tarafından yayınlanan güncel performans alımı ilanında başvuru şartlarına uygun adayların şu kadrolarda belediye bünyesinde daimi olarak istihdam edileceği duyuruldu:

  • Büro personeli,
  • Destek personeli,
  • Okul öncesi öğretmeni,
  • Planlama mühendisi,
  • Proje yöneticisi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi yeni personel alımı ilanı yayınlamaya devam ediyor. İBB Kariyer sayfası aracılığıyla yayınlanan 5 farklı iş ilanında toplamda 220 işçi memur statüsünde yeni personel alımı yapılacağı açıklandı. İBB kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere en az lise, önlisans ve lisans mezunu öğrenim düzeylerinden adayların başvurularını kabul edeceğini ifade etti.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi Personel Alımı Başvuru Tarihi ve Yeri

Belediyeden duyurulan ilana göre, “İBB Sağlık Daire Başkanlığı’mıza çeşitli branşlarda 220 kişi işe alınacaktır. İBB olarak sadece kariyer portalımız ve bölgesel istihdam ofislerimiz ile iş olanağı sağlamaktayız. İş bulma vaadiyle dolandırıcılık yapanlara karşı vatandaşlarımızı uyarırız.” açıklaması yapıldı. İBB personel alımı için başvuruların başlamış olduğu ve adayların son başvuru tarihi olan 6 Mart 2020 tarihine kadar başvuru işlemlerini online platform üzerinden tamamlamaları gerektiği ifade edildi.

İBB Büro Personeli Alımı Başvuru Şartları

  • En az lisans mezunu
  • MS Office (Word, Excel vb.) programlarına hakim
  • Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek
  • Erkek adaylar için muvazzaf askerlik hizmetini yapmış veya ertelemiş ya da yedek sınıfa geçirmiş olmak
  • İstanbul Avrupa Yakası ve Anadolu Yakasında ikamet eden

Büro personeli alımı yapılacağı belirtildi. KPSS puan şartı aranmadan yapılan büro personeli alımında istihdam edilecek çalışanların ofisteki günlük işlerden sorumlu olacakları açıklandı.

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@