Gazi Üniversitesi KPSS Puanı İle Memur Alıyor!

Gazi Üniversitesi rektörlüğü tarafından yayımlanan duyuruda KPSS B grubu puanı 5 farklı kadroda olmak üzere toplamda 7 kişilik personel alımı yapacağını açıkladı. İşte başvuru şartları ve tüm detaylar haberimizde...

Kamu Personel Alım İlanları 19.10.2020, 14:48
Gazi Üniversitesi KPSS Puanı İle Memur Alıyor!

Türkiye genelinde devam eden kamu personeli alım ilanlarında güncel başvuru kılavuzlarının yer aldığı istihdam duyuruları eklenmeye devam ediyor. Adayların şahsen başvuru yapabilecekleri işe alımlar için detaylar belli oldu.

Gazi Üniversitesi Personel Alımları

Ankara iş ilanları dahilinde yer alan ve kamu üniversitesi personel alımları kapsamında kayıtlara geçen Gazi Üniversitesi memur alımı için unvan ve pozisyon bilgileri ile aranılan niteliklerin yer aldığı detaylar açıklandı.

Unvan ve Kontenjan Bilgileri

Gazi Üniversitesi personel alımları kapsamında; toplamda 7 kişilik alım yapılacak olup; Sağlık Teknikeri (Tıbbi Görüntüleme) alanında 2 kişilik kontenjan açıldığı; Sağlık Teknikeri (Radyoterapi) alanında 1 kişilik kontenjan açıldığı beyan edildi.

Ayrıca; 2 kişilik kontenjan dahilinde Diğer Sağlık Personeli (Eczane Hizmetleri) alımı yapılacak olup; 1 kişilik olmak üzere Diğer Sağlık Personeli (Tıbbi Sekreter) ile 1 kişilik kontenjan dahilinde Tekniker alımı yapılacağı açıklandı.

Başvuru Süreci

19 Ekim 2020 Resmi Gazete iş ilanları aracılığı ile yayımlanan kamu personeli alımları için adayların başvuru yapacakları sistem aktif hale getirildi. Her aday bugünden itibaren en geç 2 Kasım 2020 tarihine kadar başvuru yapabilecektir.

Başvurular Gazi Üniversitesi personel ilan resmi internet adresi aracılığı ile üye girişi yapılara gerçekleştirilecektir. İlgili evrakların sisteme yüklenmesinin akabinde online olarak kontrol edilecek evrakların gerçeği yansıtmaması halinde ilgili başvurular geçersiz sayılacaktır.

Başvuru Şartları

Sağlık Teknikeri (Tıbbi Görüntüleme)  başvuruları için Radyoloji, Tıbbi Görüntüleme Teknikleri önlisans programlarının birinden mezun olmak şartı aranmaktadır.

Radyoterapi önlisans programından mezun olmak şartı ile Sağlık Teknikeri (Radyoterapi) alımı yapılacaktır.

Eczane Teknikerliği, Eczane Hizmetleri önlisans programlarının birinden mezun olmak şartı ile Diğer Sağlık Personeli (Eczane Hizmetleri) alımı yapılacak olup;

Diğer Sağlık Personeli (Tıbbi Sekreter) alımı için de Tıbbi Dokümantasyon ve Sekreterlik önlisans programından mezun olmak şartı arandığı ilan edilmiştir.

Bilgisayar ve Enformasyon Sistemleri, Bilişim Sistemleri ve Teknolojileri, Bilgisayar Teknolojileri ve Yönetimi, Bilgisayar Teknolojisi, Bilgisayar Donanımı, Bilgisayar bölümü mezunlarının da Tekniker alımı için değerlendirileceği beyan edilmektedir.

Adayların KPSS P93 puan türünden skora sahip olmaları gerekmektedir.

Başvuru kılavuzu.

Yorumlar (0)
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@