2 Üniversite KPSS'siz Kamu Personeli Alıyor! İşte Başvuru Şartları...

Kamu kurum ve kuruluşların personel ihtiyacının giderilmesi amacı ile yeni ilanlar yayınlanmaya devam ediyor. İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi ve Balıkesir Üniversitesi KPSS Şartı Olmadan çok sayıda kamu personeli alıyor. Başvuru şartları, kadro dağılımı ve ilanlar ile ilgili detaylar haberimizin devamında yer alıyor.

Kamu Personel Alım İlanları 08.03.2020, 21:40
2 Üniversite KPSS'siz Kamu Personeli Alıyor! İşte Başvuru Şartları...

Kamu Gündemi - Özel Haber | Kamu kurum ve kuruluşların personel ihtiyacının giderilmesi amacı ile yeni ilanlar yayınlanmaya devam ediyor. İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi ve Balıkesir Üniversitesi KPSS Şartı Olmadan çok sayıda kamu personeli alıyor. Başvuru şartları, kadro dağılımı ve ilanlar ile ilgili detaylar haberimizin devamında yer alıyor.

BALIKESİR ÜNİVERSİTESİ KAMU PERSONELİ ALIMI

Balıkesir Üniversitesi Rektörlüğü tarafından Güvenlik Görevlisi, Temizlik Personeli, Bakım-Onarın İşleri Personeli kadrolarında görevlendirilmek üzere KPSS Şartı olmadan toplamda 25 kamu personeli alacak. Başvurular 7 Mart 2020 tarihinde başladı. Son başvuru tarihi ise 11 Mart 2020 olarak açıklandı.

Balıkesir Üniversitesi Rektörlüğü kamu personeli alımı kadro dağılımı şöyle;

Balıkesir Üniversitesi tarafından yayınlanan ilan ile ilgili tüm detaylara ulaşmak için buradaki kamu personeli alımı ilanına tıklayınız.


İZMİR YÜKSEK TEKNOLOJİ ÜNİVERSİTESİ KAMU PERSONELİ ALIMI

İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayınlanan kamu personeli alım ilanında Güvenlik Görevlisi ve Temizlik Personeli alınacağı açıklandı. Başvurular Türkiye İş Kurumu (İŞKUR - www.iskur.gov.tr ) internet sitesi üzerinden ve İŞKUR birimlerinden yapılacaktır.Kura çekimi 16.03.2020 tarihinde Enstitümüz “İYTE Gösteri Merkezi”nde saat 10.00’da yapılacak olup, herhangi bir değişiklik olması durumunda https://www.iyte.edu.tr adresinden adaylara ayrıca duyurulacaktır.

Kadro dağılımı şöyle;

Başvuru şartları ise şöyle;

1.T.C. vatandaşı olmak.

2. Başvuru tarihi itibariyle 18-35 yaş arasında olmak.

3. Askerlik ile ilişiği olmamak (Askerliğini yapmış, tecilli veya muaf olmak).

4. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almıyor olmak.

5. Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak.

6. Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve/veya Arşiv Araştırması olumlu sonuçlanmak.

7. Türk Ceza Kanununun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş veya hükmün açıklanmasının geri bırakılmasına karar verilmiş olsa bile; Kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına mahkûm olmamak. Affa uğramış olsa bile Devletin güvenliğine, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine, özel hayata ve hayatın gizli alanına ve cinsel dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu veya uyarıcı madde suçları, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama, kaçakçılık ve fuhuş suçlarından mahkûm olmamak.

8. Görevin devamlı yapılmasına engel sağlık problemi (ruhsal ve fiziksel) bulunmamak.

İzmir Yüksek Teknoloji Üniversitesi tarafından yayınlanan ilana ulaşmak için tıklayınız

KAMU GÜNDEMİ - ÖZEL HABER

Yorumlar (0)
Yeni Nesil e-Ticaret:OmniTicaret
APK Dayı'dan hile apk indirebilirsiniz.
Günün Anketi Tümü
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
Üniversiteli İşçilerin Statü Değişikliği Talebini Haklı Buluyor musunuz?
bayan gömlek instax SEO Stratejileri ile Kalıcı Çözümler!

Gelişmelerden Haberdar Olun

@