Yargıtay Ankara'da 212 Memur, 279 İşçi Alıyor! İnternet Başvuru Ekranı Açıldı

Yargıtay Başkanlığı yayımladığı iki farklı duyuru ile hem memur hemde işçi alımı yapacağını duyurdu. 279 memur alımı yapacak olan kurum bunun dışında 212 işçi alımı yapacak. İstihdam edilen personeller Ankara'da görevlendirilecekler.

Yargıtay Ankara'da 212 Memur, 279 İşçi Alıyor! İnternet Başvuru Ekranı Açıldı

Yargıtay Başkanlığı memur ve işçi alımı için farklı farklı başvuru kılavuzları yayımladı. 

Ankara'da yer alan başkanlık birimlerinde görevlendirilmek üzere yapılacak personel alımları KPSS puan şartı, öğrenim şartı ve sözlü sınav aşamalarının ardından sonuca bağlanacak. Yargıtay'da memur olmak isteyenler için kadro detaylarını açıklıyoruz. 

YARGITAY 212 MEMUR ALIM İLANI

Kısa süre önce ilan edilen memur alım ilanında, adayların yakından takip ettiği pozisyonlar bulunuyor. 

Kurum lise, önlisans ve lisans mezunları arasından toplam 100 zabıt katibi alımı yapacak. Bunun dışında 32 güvenlik görevlisi, 13 çözümleyici, 7 programcı, 43 teknisten, 16 tekniker, 1 kameraman alımı yapacak. Alımların tamamına başvurular KPSS puanıyla yapılacak. 

e-Devlet başvuru ekranı için TIKLAYINIZ

Şartları Öğrenmek için TIKLAYINIZ

YARGITAY 279 İŞÇİ ALIM İLANI

Yargıtay Başkanlığı'nın yayımladığı bir diğer ilan ise işçi pozisyonları için oldu. 

Ankara'da yer alan birimlerinde görev vermek üzere Yargıtay Başkanlığı Temizlik personeli kadrosu için 249 personel alımı yapacağını duyurdu. Bunun dışında en yüksek alım ilanı 13 kişilik kadrosuyla bahçıvan pozisyonu oldu. Aşçı kadrosuna 10 personel alımı yapacak olan kurum bu kadroların dışında 7 garson istihdam edecek. 

Şartları Öğrenmek için TIKLAYINIZ

İŞKUR başvuru ekranı için TIKLAYINIZ

BAŞVURU TARİHLER

212 memur alımı ve 279 işçi alımı için başvuruları tarihleri aynı. Adaylar memur alımları için başvurularını kurumun web sitesinden, işçi alımı için ise başvurularını İŞKUR'dan yapacaklar. Başvuru işlemleri ise 11 Haziran tarihinde sona erecek. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@