Üniversiteden Kadrolu İşçi Alım İlanı! Temizlik ve Güvenlik Personeli Alınacak

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörlüğü bir duyuru ile kadrolu işçi alımı yapacağını bildirdi. İki kadrodan personel alımı yapacak olan üniversite iş başvurusunda bulunacak olanların İŞKUR üzerinden taleplerini iletebileceğini bildirdi. İlan için başvurularda başladı.

Üniversiteden Kadrolu İşçi Alım İlanı! Temizlik ve Güvenlik Personeli Alınacak

Kilis Üniversitesi ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere toplam 6 personel alımı yapacağını ilan etti. İki kadroda yapılacak personel alımları Güvenlik Görevlisi ve Temizlik Personeli pozisyonlarına olacak. 5 Temizlik Personeli alımı yapacak olan Kilis Üniversitesi 1 personel istihdamını da Güvenlik Görevlisi pozisyonuna yapacak. 

ÜNİVERSİTE BÜNYESİNDE KADROLU İŞÇİ ALIMI

Türkiye İş Kurumu üzerinden alınacak başvurulara, katılmak isteyenler kurumun duyurduğu başvuru şartlarını sağlamak zorundalar. Genel şartlar ile alım yapılacak pozisyonlar için talep edilen özel şartları sağlamaları gereken adaylar için Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörlüğü başvuru kılavuzunda tüm bu detaylara yer verdi. 

Buna göre ilan için başvuruda bulunacak tüm vatandaşların kadro farketmeden sağlamaları gereken şartlar arasında "Türk vatandaşı olmak, 18 yaşını tamamlamış olmak, Kamusal hakları kullanmaktan yoksun bırakılmamış olmak, Yaptırılacak arşiv araştırması olumlu sonuçlanmak, Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik, yaşlılık veya malullük aylığı almamış olmak." koşulları bulunuyor. 

Özel şartlar ile Güvenlik Görevlisi ve Temizlik Personeli pozisyonları için ayrı ayrı bildirildi. 

Temizlik Görevlisi kadrosuna başvuru yapacak adayların en az ilköğretim mezunu olmaları isteniyor. Yaş şartının da yer aldığı duyuruda alımlar 18 yaşından büyük olmak 35 yaşını tamamlamamış olmak şartlarıyla yapılacak. 

Güvenlik Görevlisi alım ilanına başvurular ise önlisans düzeyinden yapılacak. 5188 sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik temel eğitimini başarı ile tamamlamış ve Valilik tarafından düzenlenen güncel (süresi dolmamış olan) özel güvenlik kimlik kartına sahip olan adaylar başvuruda bulunabilecekler. Bu kadro için de 18 yaşından büyük olmak 35 yaşından küçük olmak şartı var. 

BAŞVURULAR İŞKUR'DAN

Kilis 7 Aralık Üniversitesi Rektörlüğü, Türkiye İş Kurumu üzerinden başvuruları kabul edecek.

Başvuru Kılavuzu için TIKLAYIN

İş arayan vatandaşlar şartların uygun olması durumunda başvurularını İŞKUR üyelikleri ile kurumun web sitesi üzerinden online yapabilecekler. Adaylar internetten başvuru yönteminin dışında ayrıca şahsen de başvuru yapabilirler. Kendi ilçe veya illerinde yer alan İŞKUR Müdürlüklerine gidecek olan adaylar başvurularını bu kurumlardan bizzat tamamlayabilirler. 

Kamugundemi.com

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@