Üniversite Hastanelerine 126 Sözleşmeli Kamu Personeli Alınacak! Başvuru Ekranı

Üniversite hastanelerine sözleşmeli personel alımları yapılıyor. KPSS puanı ile yapılan alımlara başvuruda bulunmak için 50 KPSS puanı yeterli oluyor. Hastane bünyesinde çalışmak isteyenler için güncel ve başvuru süreci devam eden ilanları bir araya topladık.

Üniversite Hastanelerine 126 Sözleşmeli Kamu Personeli Alınacak! Başvuru Ekranı

2021 Mayıs dönemi sözleşmeli kamu personeli alım ilanları için başvuru süreci devam ediyor. 3 kamu üniversitesi fakülte hastanesi bünyesinde sağlık alanında sözleşmeli personel alımları yapacaklarını bildirdiler. Halen güncel olan ilanlara göre;

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi

Ankara Üniversitesi

Karadeniz Teknik Üniversitesi

Hastanelesine sözleşmeli personel alımları için başvurular toplanıyor. KPSS'ye giren adaylar için güncel sözleşmeli kamu personeli alım ilanlarını listeledik. İşte söz konusu personel alımlarına dair güncel liste. 

SÖZLEŞMELİ KAMU PERSONEL ALIM İLANLARI MAYIS 2021

Ankara Üniversitesi sözleşmeli personel alım ilanlarında 119 personel alımı yapacağını ve alımların sağlık kadrolarına olacağını duyurdu. Hemşire, Biyolog, Çocuk Gelişimcisi, Laboratn, Sağlık İdarecisi, Laborant Teknikeri, Tıbbı Sekreter, Diyetisyen, Eczacı, Fizyoterapist, Psikolog, Tıbbi Görüntüleme Teknikeri, Dil ve Konuşma Terapisti, Tıbbi Sekreter alımı yapacak üniversite başvuruları 50 KPSS ile alacak. Başvuru işlemleri 17 Mayıs tarihine kadar Ankara Üniversitesi sitesinden elektronik yapılacak. 

İzmir Katip Çelebi Üniversitesi ise KPSS'siz başvuru yapılabilecek sözleşmeli bilişim personeli pozisyonundan personel alımı yapacak. Üniversitesinin Bilgi İşlem Daire Başkalığında istihdam edilmek üzere yapılacak alımlar yüksek maaşlı olacak. İlana göre üniversite 3 personel istihdam edecek. Duyuruda bişilim personeli alımlarının kıdemli yazılımcı, tecrübeli yazılımcı ve tecrübeli sistem yöneticisi kadrolarına olacağı bildirildi. 

Karadeniz Teknik Üniversitesi ise sözleşmeli kamu personeli alım duyurusunda, Üniversite z Farabi Hastanesi Başhekimliğ bünyesinde istihdam edilmek üzere sözleşmeli personel alımı olacağı bildirildi. z Farabi Hastanesi Başhekimliğine sözleşmeli hemşire alımı yapacak olan üniversite ilana lisans düzeyi mezun olan adayların başvuru yapabileceğini bildirdi. Toplam 4 personel istihdam edilecek duyuru kapsamında adaylar başvurularını elektronik olarak KTÜ resmi sitesinden yapacaklar. 

50 KPSS İLE VE KPSS'SİZ  BAŞVURU İMKANI

Ankara Üniversitesi ve Karadeniz Teknik Üniversitesi sözleşmeli kamu personeli alım ilanlarına başvurular 50 KPSS ile yapılacak. İzmir Katip Çelebi Üniversitesi ilanına KPSS'siz başvuru yapılabilir. Adaylar KPSS puan bildirimi yaparlarsa puanları üzerinden başvuru yapmış olurlar puan bildirimi yapmayan adayların KPSS puanları 70 olarak kabul edilecek. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@