TRT Bünyesinde Personel Alacağını İlan Etti! İşte Açık Pozisyonlar

TRT yayımladığı bir duyuru ile personel alımı yapacağını bildirdi. Kurum tarafından yayımlanan duyuru kapsamında çok sayıda kadroda personel alınacağı ilan edilirken ilanlarda yer açık pozisyonları ve açık pozisyonlar için şartları haberimizde bulabilirsiniz.

TRT Bünyesinde Personel Alacağını İlan Etti! İşte Açık Pozisyonlar

TRT personel alım ilanları kurumun kendisine ait kariyer sitesi üzerinden ilan ediliyor. 2021 yılı Nisan döneminde yeni iş ilanları yayımlayan TRT hem yurt içinde yer alan kurum birimlerine hemde yurtdışı birimlerine istihdam sağlayacağını duyurdu. TRT personel alım ilanlarında yer alan tüm ayrıntılar sizlerle. 

TRT NİSAN 2021 PERSONEL ALIM İLANI

TRT tarafından yayımlanan duyurularda alım yapılacak olan kadrolar iki farklı şekilde duyuruluyor. TRT World, TRT Arabic gibi alanlara yapılacak memur alımları ingilizce olarak duyuruldu. Başvuru şartları ve iş tanımına ilişkin tüm ayrıntılar adaylara ingilizce olarak duyuruldu. TRT'nin bu bölümlerinde yer alan adayların ingilizce olarak duyurulan ilanları kendileri incelemeleri ve başvurularını da TRT'nin açıkladığı koşullara göre yapması gerekiyor. 

İlanlarda yer alan duyurular ise Türkçe olarak yayımlandı. Türkiye'de yer alan kurum birimlerinde görevlendirilecek olan bu personeller başvurularını yine kurumun ilan ettiği şekilde yapacaklar. Özel şartların yer aldığı o kadrolar şunlar. 

Ankara'da Görevlendirmek Üzere Ses Tasarım ve Mix Uzmanı Alım İlanı

Bu kadro için başvuru yapacak adayların; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun olmaları, Post prodüksiyon alanında en az 5 yıl ses tasarımı ve mixi üzerine çalışmış olmaları, Görsel ve işitsel medya yapımlarında (film, belgesel, dizi, reklam, müzik, eğlence vb.) diyalog editi, foley tasarımı/editi, ses tasarımı/editi, ambians tasarımı, ses restorasyonu ve final mix/mastering yapmış olmaları, İleri seviyede, ses kayıt ve işleme teknolojileri bilgisine sahip olmaları, Türkiye'nin her yerinde ve her türlü iklim koşullarında iç-dış mekan veya stüdyo ortamında çalışabilecek fiziksel yeterliliğe sahip olmaları gerekiyor. 

Ankara'da TRT Bünyesinde Görevlendirmek Üzere Kurgu Operatörü

TRT kurgu operatörü alımları için adayladan; Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun olmak, Post prodüksiyon alanında en az 4 yıl montaj/kurgu üzerine çalışmış olmak, Temel görüntü ve ses bilgilerine sahip olmak (format, codec, bitrate, aspect, fps vb.), Altyazı düzenleme programlarını ve özelliklerini bilmek (tercihen Subtitle Edit, Subtitle Workshop vb.), Orta/üst düzey İngilizce bilgisine sahip olmak, Sanatsal ve estetik bakış açısına sahip olmak, şartlarına haiz olmalarını bekliyor. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

TRT kariyer sitesi üzerinden kurumun yayımladığı tüm memur personel alım ilanlarına başvuru yapılabilir. Bunun dışında kurum farklı becerilere sahip olan adaylardan genel başvuru kapsamında personel alımları yapabiliyor. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@