Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi 40 Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor!

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi tarafından yayımlanan resmi ilana göre üniversite hastanesinde görevlendirilmek üzere 40 sözleşmeli personel alımı yapılacak. Alımı gerçekleştirilecek olan personeller üniversite hastanesinde hemşire olarak görev yapacaklar.

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi 40 Sözleşmeli Personel Alımı Yapıyor!

Tekirdağ Namık Kemal Üniversitesi tarafından personel alım ilanı Resmi Gazete'de yayımlandı. Yayımlanan ilana göre işe alınacak personeller üniversite hastanesinde sözleşmeli hemşire olarak görevlendirilecekler.

Namık Kemal Üniversitesi'nden yapılan bilgilendirmeye göre KPSS (B) grubu puan sırası esas alınarak 40 adet sözleşmeli personelin alınacağı bildirildi. İşe alaınacak olan personeller Namık Kemal Üniversite Hastanesi ve Namık Kemal Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi'nde çalışmaya başlayacaklar.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR?

-Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak

-Kamu haklarından mahrum bulunmamak

-Türk Ceza Kanunu'nun 53. maddesinde blirtilen süreler geçmiş olsa bile kasten işlenmiş bir suçtan dolayı 1 yıl veya daha fazla süreli hapis cezası almamış olmak

-Askerlik ile ilişiği bulunmamak

-Görevini devamlı yapmasına engel teşkil edecek fiziki ve ruhsal bir sağlık sorunu olmamak

BAŞVURU ÖZEL ŞARTLARI NELERDİR?

-Lisans mezunları için2020 KPSS P3, ortaöğretim mezunları için 2020 KPSS P4 puanları esas alınacak

-Adayların KPSS puanlarının başvurulan ilan kodunda aranan öğrenim şartına uygun olması gerekmektedir

-Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı alıyor olmamak

-Nöbet usulü çalışmasına engel olabilecek bir durumu bulunmamak

BAŞVURULAR NE ZAMAN VE NASIL YAPILACAK?

Namık Kemal Üniversitesi sözleşmeli 40 personel alımına ilişkin başvuru işlemleri 16 Şubat 2021 tarihine kadar yapılabilecek. İlgili başvurular üniversitenin internet istesi üzerinden online olarak gerçekleştirilecek. Şahsen veya posta yoluyla yapılacak olan başvurular kabul edilmeyecek. Tüm başvurular 7 gün içerisinde KPSS puanları esas alınarak değerlendirilerek asil ve yedek adaylar ilan edilecek. Asil listede yer alan personel adaylarının belirlenen sürede işlemlerini tamamlamamaları veya ilanda belirtilen şartları karşılamamaları durumunda sırayla yedeklerde yer alan adayların işe alımları gerçekleştirilecek.

HANGİ KADROLARA KAÇ SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALINACAK?

Namık Kemal Üniversitesi tarafından yapılan bilgilendirmeye göre üniversite hastanesinde çalıştırılmak üzere26 hemşire alımı yapılacak. Bu hemşire adaylarında Hemşirelik Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü, Hamşirelik Yüksekokulu veya Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü mezunu olma şartı aranacak. Ayrıca yine üniversite hastanesinde görevlendirilmek üzere Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik bölümünden mezun olan 10 hemşire de işe alınacak.

Namık Kemal Üniversitesi Diş hekimliği Fakültesi'nde görevlendirilmek üzere 2 hemşire alımı yapılacak. Bu hemşirelerden Hemşirelik Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi Hemşirelik Bölümü, Hamşirelik Yüksekokulu veya Sağlık Yüksekokulu Hemşirelik Bölümü mezunu olma şartı aranacak. Ayrıca Sağlık Meslek Liselerinin Hemşirelik bölümünden mezun olan 2 hemşire de Diş hekimliği Fakültesi'nde işe alınacak.

Kamugundemi.com

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@