SYDV Memur İlanı: 60 KPSS Puanı Olup Bilgisayar Kullanabilen Adaylar

60 KPSS puanına sahip olan adaylar için Tekirdağ SYDV tarafından memur alım ilanı yayımlandı. Bilgisayar kullanabilmek şartı ile yayımlanan SYDV memur alım ilanına başvurular öğrenim şartı ile yapılacak.

SYDV Memur İlanı: 60 KPSS Puanı Olup Bilgisayar Kullanabilen Adaylar

Tekirdağ Saray SYDV bir memur alım ilanı yayımladı. Kadrosunda personel açığı olduğunu ilan eden Saray Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aşağıda yer alan kadroya ilan edilen tüm başvuru şartlarını sağlamak kaydıyla memur istihdamı sağlayacak. 

TEK KADRO 1 PERSONEL

İlana göre vakıf tek bir kadrodan personel alımı yapacak ve alımlarda bir personel istihdam edilecek. 

İkamet şartıyla yayımlanan ilana göre Tekirdağ Saray Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Muhasebeci alımı yapacak. İkamet şartını sağlayan adaylar için kurumun başvuru kılavuzunda ilan ettiği diğer özel şartlar şunlar. 

BAŞVURU ŞARTLARI

* Öğrenim Şartı: 

Üniversitelerin en az 4 Yıllık Lisans eğitimi veren İşletme, Muhasebe, Bankacılık, Bankacılık ve Finans, Bankacılık ve Sermaye Piyasası, Ekonometri, Ekonomi, Maliye, bölümlerinin yurt içi veya yurtdışındaki yükseköğretim kurumlarından birini bitirmiş olmak.

* KPSS Şartı:

İlana başvuruda bulunacak adayların en az 60 KPSS puanına sahip olmaları gerekiyor. 

* Diğer Şartlar: 

Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak, Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak, Başvuru tarihi itibarı ile 35 yaşını doldurmamış olmak, Askerlik görevini yapmış veya muaf olmak ya da askerlikle ilişkisi bulunmamak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek, akıl hastalığı bulunmamak.

* Mesleki Koşullar: 

Adayların mesleki koşullarda "Muhasebe iş ve işlemleri ile alakalı; defter kayıtları, bilanço ve beyannamelerle ilgili bilgi ve beceriye haiz olmak, Kamu veya özel sektörde muhasebe alanında çalışmış olmak ve en az 2 yıl tecrübesi bulunmak." şartlarına haiz olmaları gerek. 

* Ek Koşullar: 

Sosyal iletişim becerisine sahip olmak. Öğrenmeye, sürekli gelişime açık olma, kendine güvenen, ifade yeteneği yüksek, beşeri ilişkiler konusunda yeterli donanıma sahip, belirli vizyon ve görev sorumluluğu bilinci içerisinde, disiplinli çalışma alışkanlığına, devlet vakarına ve ciddiyetine yakışan ahlak ve tutuma sahip olmak.

BAŞVURU TARİHLERİ

İlana başvurular başlamış olup son başvuru tarihi 14 Haziran olarak açıklandı. Başvuruda bulunacak olan adaylar başvurulara dair tüm detayları, başvuru evraklarını ( http://www.tekirdagsaray.gov.tr/ ) internet sitesinden öğrenecekler. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@