Sanayi Bakanlığı Danışman Alımı Yapacak! Başvurular e-Devlet'te ve KPSS Şartsız

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı bir proje kapsamında çeşitli pozisyonlarda danışman alımı yapacağını ilan etti. Belli süreli çalışacak olan danışman alımları toplam 8 farklı iş kolundan olacak. İlan için istekli olan adayların ay sonuna kadar başvurularını yapmaları gerekiyor.

Sanayi Bakanlığı Danışman Alımı Yapacak! Başvurular e-Devlet'te ve KPSS Şartsız

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı'nın sitesinde yer alan duyuruda, "Türkiye’de Mülteciler ve Ev Sahibi Topluluklar Arasında Sosyal Girişimcilik, Güçlendirme Ve Uyum Projesi" kapsamında görevlendirmek üzere Danışman alımı yapılacağı ilan edildi. 

SANAYİ BAKANLIĞI DANIŞMAN ALIM İLANI

Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı personel alım duyurusunda, Avrupa Birliği'nin Türkiye'deki Mülteciler için Mali Yardım Programı kapsamında bir destek sağladığını, bu hibe desteğin bir ksımının ise danışmanlık hizmeti alımlarında kullanılacağı duyuruldu. 

Bu projede görevlendirilmek üzere danışman alımı olacağını bildiren Sanayi Bakanlığı, danışman alımlarının aşağıda yer alan 8 farklı meslek kolundan olacağını bildirdi. 

Bakanlığın personel alım ilanında yer verilen ve danışman olarak alınacak meslek grupları; Proje Yöneticisi, Finansal Yönetim Uzmanı, Çevre Uzmanı, Sosyal Uzman Satın Alma ve Sözleşme Yönetim Uzmanı, Bilişim Teknolojileri (IT) Uzmanı, İzleme ve Değerlendirme Uzmanı, İletişim Uzmanı, Sosyal Girişimcilik Uzmanı.

Proje Süreci

Sanayi Bakanlığı'nın resmi sitesinde ilan edilen duyuruda projede görev alacak olan personellerin tam zamanlı olarak istihadm edileceği bildirildi. Belli bir süreliğine yapılacak alımlarla daha sonraki süreçlerde hangi adımların atılacağına ilişkin bakanlık açıklamada bulundu. "Sözleşmeler İdarenin ihtiyacına, danışmanların performansına ve finans kaynağının durumuna göre Proje süresince yıllık olarak yenilenebilecektir.  Mevcut Hibe Sözleşmesindeki proje süresi uyarınca ilk aşamada işin süresi yaklaşık 19 ay olup, danışmanların 01/06/2021 tarihinde göreve başlatılması planlanmaktadır."

BAŞVURULAR E-DEVLET'TEN

İlan edilen pozisyonlarda danışman alımı için başvuruda bulunacak olan adaylar başvurularını e-Devlet üzerinden yapacaklar. e-Devlet sistemine giriş yapacak ve Sanayi Bakanlığı hizmetlerinden personel alımı başvurusunda bulunacak olan adaylar, pozisyon seçecek, gerekli alanlara veri girişleri yapılacak ve özgeçmiş belgesi sisteme yükleyecekler. 

Danışma alımı için Sanayi Bakanlığı başvuruları 20 Mayıs tarihine kadar alacak. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@