Resmi Gazete'de 374 Kadroluk 3 İlan Birden! Memur Alımı Bekleyenler Dikkat

Resmi Gazete'de yeni gün itibariyle 3 duyuru birden yayımlandı. Memur alımı için yayımlanan tüm duyuruları ve alım yapılacak kadroların detaylarını Kamu Gündemi olarak haberimizde paylaşıyoruz.

Resmi Gazete'de 374 Kadroluk 3 İlan Birden! Memur Alımı Bekleyenler Dikkat

Resmi Gazete'nin bugünkü sayısında 3 farklı kamu kurumuna ait ilanlar yer aldı. Belediye bünyesine yapılacak memur alım ilanları için yayımlanan duyurularda İstanbul, Sivas ve Tekirdağ'da alım olacağı bildirildi. Kamuda çalışmayı hedefleyenler için o duyurular. 

3 ŞEHİR İÇİN BELEDİYE MEMURU ALIM İLANLARI RESMİ GAZETE'DE

12 Mayıs 2021 Tarihli ve 31482 Sayılı Resmi Gazete'de yer alan duyurularda memur alımı yapılacak olan belediye başkanlıkları Sivas İli, Gürçayır Belediye Başkanlığı, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı olarak duyuruldu. 

KPSS puan sıralaması esasına göre başvuruları alınacak belediye memuru alımları için istihdam ise sözlü sınav aşaması sonrası belli olacak. Adayların mülakata çağrılma işlemleri ise KPSS puanlarına göre belli olacak. 

Hangi Belediye Kaç Memur Alımı Yapacak?

Sivas İli, Gürçayır Belediye Başkanlığı 1 memur alımı yapacağını ilan etti. 

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı 100 memur alımı yapacağını duyurdu.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı 273 memur alımı yapacağını açıkladı. 

KADROLAR VE GENEL BAŞVURU ŞARTLARI

Toplam 374 memur alımı yapılacak 3 belediye başkanlığı duyurusunda kadroların çok büyük bir kısmı aynı kadrodan oluşuyor. 

Sivas İli, Gürçayır Belediye Başkanlığı'nın 1 kişilik personel alımı Programcı kadrosundan olacak. İlan önlisans mezunu adaylar başvuru yapabilecek. Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı duyurusunda 50 İtfaiye Eri VE 50 Zabıta Memuru alımı yapacağını bildirdi. İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı'da 273 kişilik Zabıta Memuru personel alımı gerçekleştirilecek. Alımlar lise, önlisans ve lisans düzeyinden olacak. 

Sivas ilanı için TIKLAYIN

İstanbul ilanı için TIKLAYIN

Tekirdağ ilanı için TIKLAYIN

BAŞVURULAR NE ZAMAN YAPILACAK?

İBB Zabıta Memuru ve Gürpınar Belediyesi Programcı alım ilanlarına başvurular 21 Haziran tarihinde başlayacak. Tekirdağ için alımlar ise 14 Haziran tarihinde başlayacak. Başvurular belediyelere evrak teslimi ile şahsen yapılacak. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@