ÖSYM Çevre Bakanlığı KPSS 2021/5 Tercih Sonuçlarını ve Taban Tavan Puanları Açıkladı

ÖSYM Başkanlığı yayımladığı bir duyuru ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesine gerçekleştirilecek olan Sözleşmeli Personel alımı tercih sonuçlarının açıklandığını duyurdu.

ÖSYM Çevre Bakanlığı KPSS 2021/5 Tercih Sonuçlarını ve Taban Tavan Puanları Açıkladı

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere ÖSYM tarafından başvuruları alınan sözleşmeli personel alımı için sonuçlar açıklandı. KPSS puan sıralaması esasına göre memur alımı için tercihte bulunan adaylar sonuçlarını ÖSYM Aday İşlemleri Sisteminden öğrenebilecekler. 

ÖSYM'DEN KPSS 2021/1 TERCİH SONUÇLARI DUYURUSU

ÖSYM Başkanlığı resmi sitesinden yayımladığı bir duyuru ile adayların tercih sonuçlarına nasıl ulaşabileceklerini duyurdu. Bir bilgilendirme duyurusu yayımlayan ÖSYM Başkanlığı adayların bundan sonraki süreçte neler yapabileceklerini de açıkladı. İşte KPSS 2021/5 personel alımlarına dair o duyuru. 

KPSS-2021/5: Çevre ve Şehircilik Bakanlığının Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme Sonuçları Açıklandı

15 - 21 Nisan 2021 tarihleri arasında tercihleri alınan KPSS-2021/5 Çevre ve Şehircilik Bakanlığının sözleşmeli pozisyonlarına yerleştirme işlemleri tamamlanmıştır. Adaylar, yerleştirme sonuçlarına 29 Nisan 2021 tarihinde saat 15.30’dan itibaren ÖSYM’nin https://sonuc.osym.gov.tr internet adresinden T.C. Kimlik numaraları ve şifreleri ile erişebileceklerdir.

Sonuçları Görüntülemek için TIKLAYIN

SAYISAL VERİLER

ÖSYM Başkanlığı duyurusunda ayrıca sayısal verileri de paylaştı. 

Önlisans Taban Puanlar 

Adaylar ÖSYM sitesinden lisans düzeyi için yayımlanan taban ve tavan puanlara da erişim sağlayabilecekler. 

Lisans tavan puanlarını görüntülemek için TIKLAYINIZ

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@