Memur Adayları SPK, DSİ, Türkiye Ulusal Ajansı 130 Kamu Personeli Alacak

SPK, DSİ ve Türkiye Ulusal Ajansı bünyesinde toplam 130 kamu personeli alımı yapılacak. Öğrenim şartı dışında kurumların ilan ettiği açık pozisyonlar için bildirilen özel şartları sağlayanların başvuru yapabileceği ilanlarda ayrıca adayların mesleki koşullara da haiz olmak zorundalar.

Memur Adayları SPK, DSİ, Türkiye Ulusal Ajansı 130 Kamu Personeli Alacak

Kamu Personeli alımları için ilan edilen ve başvuru süreci devam eden duyurular arasında 3 kamu kurumunun ilanı yer almakta. 

T.C. Dışişleri Bakanlığına bağlı Avrupa Birliği Başkanlığının ilgili kuruluşu Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığınca (Türkiye Ulusal Ajansı) bu kurumlardan bir tanesi olurken diğer iki kurum Sermaye Piyasası Kurulu ve Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü.

TÜRKİYE ULUSAL AJANSI MEMUR ALIMI - 80 KİŞİ ALINACAK

Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığınca (Türkiye Ulusal Ajansı) bünyesinde toplam 80 mmeur alımı yapılacak. Kurum tarafından ilan edilen başvuru kılavuzunda alımların öğrenim şartının yanı sıra 70 KPSS puanıyla olacağı duyuruldu. Ayrıca ilanda yer  alan tüm kadrolar için 35 yaş şartını doldurmamış olmak şartı var. 

Peki alımlar hangi kadrolarda olacak?

Söz konusu kamu kurumu toplam 5 farklı pozisyonda memur alımı yapacağını bildirdi. Listede yer alan ilk kadro Uzman Yardımcısı. Bu pozisyon için kurum toplam 58 memur alımı yapacak. Bunun dışında kurum 2 Avukat, 15 Büro Görevlisi ve 5 Sekreter alımı yapacak. Alımların son aşaması mülakat sınavlarına göre belirlenecek. 

Başvuru Kılavuzu için TIKLAYIN

DSİ MEMUR ALIMI - 10 KİŞİ ALINACAK

Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü yayımladığı duyurusunda mühendis personel alımı yapacağını duyurdu. Alımlar toplam 8 şehide olacak. Ardahan, Bingöl, Bitlis, Hakkari, Kars, Şırnak için 1 personel alımı yapacak olan Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü Gümüşhane ve Mardin'de 2'şer personel alımı gerçekleştirecek.

DSİ mühendis alımları inşaat mühendisi ve makine mühendisi kadrolarına olacak. İlana başvuruda bulunacak adaylar duyurulan mühendislik kadroları için öğrenim şartını sağlayacaklar. Bunun dışıunda KPSS'den en az 70 puan alanlar alım ilanı için başvuruda bulunabilecekler. Son şart ise adayların yurdun her yerinde görev alabilecek sağlıkta olması. 

Başvuru Kılavuzu için TIKLAYIN

SPK MEMUR ALIMI - 40 KİŞİ ALINACAK

Sermaye Piyasası Kurulu İstanbul Temsilciliğinde görevlendirilmek üzere kamu personeli alımı yapacak. Kurum toplam 40 memur istihtdam edecek. İlana göre alımlara başvuruda bulunacak adaylar başvurularını Uzman Yardımcısı kadrosu ve Uzman Hukukçu kadrolarına yapacaklar.

Tüm Kamu Personeli Alım İlanlarını Öğrenmek için Uygulamamızı Telefonunuza İndirebilirsiniz

Android Uygulamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

İos Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

Huewai Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

Uzman Yardımcısı için 30 memur alımı olacağı bildirilirken Uzman Hukukçu kadrosuna 10 personel alınacak. Alımlar 75 KPSS puan şartıyla yapılacak. Bunun dışında adayların öğrenim ve 36 yaş şartını sağlamaları isteniyor. 

Başvuru Kılavuzu için TIKLAYIN

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@