KPSS Puanıyla 841 Memur Alımı Başvurusu! 4 Kamu Kurumu İlan Yayımladı

KPSS puanı olan adaylar için başvuru süreci devam eden 4 ayrı memur alımı ilanı bulunuyor. Dışişleri Bakanlığı, İBB, BDDK ve İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından yayımlanan ilanlarda toplam 841 memur alımı yapılacak.

KPSS Puanıyla 841 Memur Alımı Başvurusu! 4 Kamu Kurumu İlan Yayımladı

2020 KPSS puanı olan ve 2021 yılı memur alımı ilanlarını takip eden adaylar için 4 devlet kurumunun duyurusu devam ediyor. Toplam 841 memur alımı yapılması için yayımlanan duyurularda alımlar; kadroya göre bölüm şartıyla yada bölüm şartı olmadan lise, önlisans ve lisans düzeyinde olacak. Memur alımı için ilan yayımlayan kurumların duyurularını tek tek paylaşıyoruz. İşte 2021 yılı memur alımı ilanlarına dair o duyurular. 

* İstanbul Büyükşehir Belediyesi 541 memur alımı yapacak. 

* İzmir Büyükşehir Belediyesi 100 memur alımı yapacak. 

* Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu 120 memur alımı yapacak.

* Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı 80 memur alımı yapacak. 

İBB 541 MEMUR ALIM İLANI 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere İtfaiye Eri alımı yapacağını duyurdu. KPSS'den en az 60 puan alan adayların başvuru yapabileceği memur alımlarında adaylardan lise, önlsans ve lisans  mezunu olmaları isteniyor. Kadın ve erkek adayların başvuru yapabileceği ilanda B yada C sınıfı ehliyet şartı da var. Belediye İtfaiye Yönetmeliği hükümlerine göre belirlenen sağlık, yaş, KPSS şartını sağlayan adayların başvuru yapabileceği alımlara başvurular Mayıs sonunda başvuruda bulunacaklar. 

Detaylar için TIKLAYIN

İZMİR 100 MEMUR ALIM İLANI

Kadın ve erkek adaylardan sahada çalışacak olan personel alımı yapacağını ilan eden bir diğer belediye başkanlığı İzmir Büyükşehir Belediyesi oldu. 60 KPSS puanına sahip adaylar arasından İtfaiye Eri alımı yapacak olan belediye başkanlığı lise ve önlisans düzeyden memur alımı yapacak. Alımlara başvurular kurumun belirlediği lise ve önlisans bölümlerinden mezun olanlar tarafından yapılacak. İzmir Büyükşehir Belediye itfaiye alım ilanına başvurular 24 Mayıs ile 28 Mayıs tarihlerinde olacak. 

Kadrolu Sözleşmeli Personel Alım Duyurularını İlk Öğrenmek için Uygulamamızı İndirin

Android Uygulamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

İos Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

BDDK 120 MEMUR ALIM İLANI

BDDK Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurumu yazılı sınav usulü ile memur alımı yapacak. Toplam 120 personel alımı yapacağını duyuran kurum alımların KPSS puan sıralaması esasına göre olacağını bildirdi. BDDK'nın alımlar için yayımladığı başvuru kılavuzunda alım yapılacak pozisyonlar Bankalar Yeminli Murakıp Yardımcısı, Bankacılık Uzman Yardımcısı (Bankacılık ve Hukuk Alanları), BDDK Uzman Yardımcısı (İletişim Alanı) ile BDDK Uzman Yardımcısı kadrolarına yapılacak. 

DIŞLİŞLERİ BAKANLIĞI 80 MEMUR ALIM İLANI

Adaylara kısa süre önce duyurulan memur alımlarından bir tanesi de Dışişleri Bakanlığına bağlı Avrupa Birliği Başkanlığı birimlerinden olan Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığınca yayımlandı. Kurum bünyesinde 80 memur alımı yapacağını duyurdu. Alımlara dair kadro kontenjan detayları 58 Uzman Yardımcısı, 2 Avukat, 15 Büro Görevlisi ve 5 Sekreter olarak açıklandı. KPSS puan şartıyla yapılacak alımlarda sınır puan 70 olarak duyuruldu. 

Detaylar için TIKLAYIN

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@