Kamuya 50 Kadrolu Memur 95 Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak

3 Devlet kurumuna sözleşmeli memur ve kadrolu memur alımı yapılacak. İlanlara göre başvuru süreci devam eden yada önümüzdeki günlerde başlayacak olan memur alımlarının 50 kişilik kadrosu kadrolu memur statüsünden olacak. Geri kalan 95 kişilik kadro sözleşmeli personel pozisyonundan olacak. 

Kamuya 50 Kadrolu Memur 95 Sözleşmeli Personel Alımı Yapılacak

Kamu kurumlarına memur alımı yapacağını ilan eden 3 devlet kurumu bulunuyor. Hem kadrolu memur hemde sözleşmeli kamu personeli statüsünde yapılacak alımlara başvurular KPSS puanıyla olacak. Kısa süre önce duyurulan ve başvuru aşaması devam eden bu ilanları yayımlayan kurumlar ;

* Sosyal Güvenlik Kurumu SGK

* Türkiye Ulusal Ajansı

* Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu

KADROLU MEMURU ALIMLARI

Kadrolu memur alımları Soysal Güvenlik Kurumu tarafından yayımlandı. SGK resmi gazete üzerinden duyurulan memur alım ilanında 50 personel alımı yapacağını bildirdi. Alımlar Sosyal Güvenlik Denetmen Yardımcısı pozisyonlarına olacak. 

Tüm Sözleşmeli Personel  Kadrolu Memur Alım İlanları için Uygulamamızı Telefonunuza İndirebilirsiniz

Android Uygulamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

İos Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

Huawei Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

İlana başvurular  en az dört yıllık eğitim veren yükseköğretim kurumlarının hukuk, siyasal bilgiler, iktisadi ve idari bilimler, iktisat, işletme, bankacılık, sigortacılık bölümlerinden mezun adaylar arasından olacak. Başvurularda ayrıca adayların 657 sayılı devlet memurları kanununda yer alan şartları sağlamaları isteniyor. SGK Denetmen Yardımcısı kadrosu için başvurularda ayrıca 70 KPSS şartı aranacak. 

Adaylar başvurularını e-Devlet kanalı üzerinden yapacaklar. 

Detaylar için TIKLAYINIZ

SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu toplam 15 sözleşmeli kamu personeli alımı yapacak. Alımlar Dizgi Operatörü, Mütercim Tercüman, Tashihçi kadrolarına olacak. İlana başvuruda bulunacak adaylar her kadro için ayrı ayrı ilan edilen öğrenim şartını sağlaycaklar. 21 Mayıs tarihine kadar başvurularını yapabilecek adaylar KPSS puan sıralaması esasına göre mülakata çağrılacaklar. İlanda önlisans ve lisans düzeyi memur alımı olacak. 

Detaylar için TIKLAYIN

Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığı bünyesinde faaliyet gösteren Türkiye Ulusal Ajansı ise yayımladığı duyurusunda toplam 80 sözleşmeli personel alımı yapacağını bildirdi. Kurum alımların çoğunun lisans düzeyinden başvuruları alınacak Uzman Yardımcısı pozisyonuna yapacak. İlanda yer alan diğer kadro ve kontenjanlar 58 Uzman Yardımcısı, 2 Avukat, 15 Büro Görevlisi ve 5 Sekreter şekilde. Adayların ilanlara başvuru yapabilmeleri için KPSS'den 70 puana sahip olmaları gerek. Kurumun ilanında lise, önlisans ve lisans düzeyi mezun olan adaylar için ilanlar mevcut. 

Detaylar için TIKLAYIN

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@