İller Bankası 9 Kadroda 365 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacağını İlan Etti

İller Bankası kadrosuna personel alımı yapacak. 9 farklı meslek grubu için ilan yayımlayan İller Bankası personel alımları için başvuruda bulunacak olan adayların sağlamaları gereken şartları duyurdu. İşte İller Bankası personel alım ilanları.

İller Bankası 9 Kadroda 365 Sözleşmeli Personel Alımı Yapacağını İlan Etti

İller Bankası Genel Müdürlüğü, Resmi Gazete'den ilan edilen bir duyuru ile personel alımı yapacağını kamuoyuna duyurdu. Kurum personel alımlarını Genel Müdürlük ve Yurt İçi Hizmet Birimlerinde görevlendirmek üzere yapacağını ve alınacak olan personellerin sözleşmeli personel statüsünde çalışacağını bildirdi. 

İLLER BANKASI'NDAN PERSONEL ALIM İLANI

Yeni yayımlanan İller Bankası personel alım ilanına başvurular 9 kadroda olacak. 

Kurum duyurusunda 18 farklı bölge müdürlüğü ve Genel Müdürlük ile Yurt İçi Hizmet Birimlerine 365 personel alımı gerçekleştirilecek. Hangi kadrolarda personel alımı yapılacağını da ilan eden İller Bankası, başvuru kılavuzunda bu kadroları tek tek açıklaıd. 

İlan metnine göre alımlar şu 9 kadrodan olacak. Mühendis, Mimar, İç Mimar, Şehir Plancısı, Peyzaj Mimarı, Avukat, Tekniker, Yönetim Personeli(İstatistikçi) ve Yönetim Personeli.

BAŞVURU YAPABİLMEK İÇİN TALEP EDİLEN KOŞULLAR

İlana başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken ortak koşullar; Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, Kamu haklarından yasaklı bulunmamak, Sınav tarihi itibariyle askerlikle ilgisi bulunmamak, Diğer resmi veya özel kurum ve kuruluşlara mecburi hizmet yükümlülüğü bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek bir akıl hastalığı bulunmamak, İlgili mevzuat hükümlerine göre mali sektörde ve bankalarda çalışması yasaklanmamış olmak, olarak açıklandı.

Mühendis Kadroları

Kurumlarının İnşaat Mühendisliği, Makine Mühendisliği, Çevre Mühendisliği, Harita Mühendisliği, Jeoloji Mühendisliği, Jeofizik Mühendisliği, Bilgisayar Mühendisliği, Yazılım Mühendisliği veya Bilgisayar ve Yazılım Mühendisliği, Endüstri Mühendisliği, İşletme Mühendisliği, Peyzaj Mimarlığı, Elektrik Mühendisliği veya Elektrik-Elektronik Mühendisliği bölümlerinden mezun olmak. 

Şehir Plancısı Kadrosu

En az 4 yıllık eğitim veren yükseköğretim kurumlarının Şehir ve Bölge Planlama bölümünden mezun olmak. 

Yönetim Personeli (İstatistikçi) Kadrosu

En az 4 yıllık eğitim veren yükseköğretim kurumlarının İstatistik bölümünden mezun olmak. 

Yönetim Personeli (Diğer) Kadrosu

En az 4 yıllık eğitim veren yükseköğretim kurumlarının hukuk, iktisat, işletme, maliye, bankacılık ve kamu yönetimi bölümlerinden mezun olmak. 

Tekniker Kadrosu

2 yıllık eğitim veren yükseköğretim kurumlarının İnşaat Teknikerliği, Makine Teknikerliği, Elektrik Teknikerliği ve Harita Kadastro Teknikerliği bölümlerinden mezun olmak. 

Sözleşmeli Kamu Personeli Alım İlanlarını Yakından Takip Etmek için Uygulamalarımızı Telefonunuza İndirin

Android Uygulamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

İos Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

Huawei Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

BAŞVURU TARİHLERİ

İller Bankası personel alımları için başvuru yapacak adaylar başvurularını ilanın yayımlandığı gün olan 24 Mayıs tarihinden itibaren yapacaklar. Adaylara uzun bir başvuru süresi tanıyan İller Bankası son başvuruları 11 Haziran tarihinde alacak. Başvuru işlemleri İller Bankası web sitesinden yapılacak. 

İller Bankası personel alım ilanı başvuru kılavuzu için TIKLAYIN

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@