İlçe Belediyesine 65 KPSS ile Önlisans Mezunu Memur İlanı

Sivas Gürçayır Belediye Başkanlığı tarafından yayımlanan duyuru ile memur alımı yapılacağı duyuruldu. 65 KPSS puanıyla memur alımı yapacak olan ilçe belediye başkanlığı adayların belli önlisans bölümlerinden mezun olmalarını istiyor.

İlçe Belediyesine 65 KPSS ile Önlisans Mezunu Memur İlanı

Yeni hafta başında ilan edilen kamu ilanları duyurularından bir tanesi de Sivas İli, Gürçayır Belediye Başkanlığı'ndan geldi. 

Belediye başkanlığının web sitesi üzerinden ilan edilen duyuru kapsamında, personel açığı olduğunu duyuran kurum açık pozisyonlara ilgili hükümler kapsamında memur alımı yapılacağını bildirdi. İlanda yer alan tüm şartlar haberimizde. 

İLÇE BELEDİYESİNE MEMUR ALIM İLANI

Sivas İli, Gürçayır Belediye Başkanlığı duyurusunda tek bir kadrodan personel alımı yapacağını duyurdu. İlanda açıklanan boş kontenjan sayısı ise bir olarak duyuruldu. Bu kapsamda belediye başkanlığı Programcı kadrosunda 1 memur istihdamı sağlayacak. İlana başvurular KPSS puan şartı ve öğrenim şartının sağlanması ile olacak. 

Öğrenim Şartı

Memur adaylarının iki yıllık yüksekokulların Bilgisayar Programcılığı, Bilgisayar Programcılığı (İnternet), Bilgisayar Programlama, Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama, Web Teknolojileri ve Programlama bölümlerinin herhangi birinden veya bunlara denkliği Yüksek Öğretim Kurumu tarafından kabul edilen bölümlerden mezun olmaları isteniyor. 

KPSS Şartı

2020 yılı Kamu Personeli Seçme Sınavından (KPSS) en az 65 KPSS puanına sahip olunması isteniyor. 

Ehliyet Şartı Var

İlçe belediye memuru alım ilanı için başvuru yapacak adayların en az E sınıfı ehliyetleri olması isteniyor. 

BAŞVURULARDA ADAYLARDAN AYRICA

Yukarıda yer alan özel koşulların dışında belediye başkanlığı adayların sağlamaları gereken diğer koşullar olduğunu bildirdi. Başvuru kılavuzunda bu koşullar "Türk Vatandaşı Olmak. Kamu Haklarından Mahrum bulunmamak. Erkek Adaylar için Askerlik durumu itibariyle, askerlikle ilgisi bulunmamak. Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak. Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlardan disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak." olarak açıklandı. 

Belediyelere yapılan memur alımlarını kaçırmamak için uygulamalarımızı indirin

Android Uygulamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

İos Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

Huawei Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

BAŞVURULAR HAZİRAN AYINDA

21 Haziran tarihinde başlayacak başvuru işlemleri 23 Haziran tarihine kadar devam edecek. Adaylar bu tarihlerde başvurularını belediye başkanlığına giderek şahsen yada iadeli taahhüt ile gönderilecek posta ile yapabilecekler. 

Başvuru kılavuzu için TIKLAYIN

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@