Hastaneye KPSS'li KPSS'siz Sözleşmeli Kamu Personeli Alınacak! Açık Kadrolar

Trakya Üniversitesi Rektörlüğü yayımladığı bir duyuru ile sözleşmeli kamu personeli alımı yapacağını duyurdu. Yayımlanan ilanda alımların sözleşmeli sağlık personeli kadrolarına olacağı ve ilana KPSS puanı olan adaylar ile KPSS puanı olmayan adayların kadroya göre başvuru yapabileceği ilan edildi.

Hastaneye KPSS'li KPSS'siz Sözleşmeli Kamu Personeli Alınacak! Açık Kadrolar

Sözleşmeli kamu personeli alımı için Trakya Üniversitesi Rektörlüğü, Resmi Gazete üzerinden bir duyuru yayımladı. 

Üniversite Hastanesinin personel açığı olan birimlerinde görevlendirmek üzere yapılacak olan personel alımları için Trakya Üniversitesi Rektörlüğü alım yapılacak kadroları ve adayların başvuru işlemlerine dair detayları açıkladı. 

TRAKYA ÜNİVERSİTESİ'NDEN SÖZLEŞMELİ PERSONEL ALIM İLANI

İlan edilen başvuru kılavuzunda alımlara adayların kadro durumuna göre KPSS'siz yada 50 KPSS puanıyla başvuru yapabilecekleri açıklandı. Adaylar ilana 50 KPSS puanıyla başvuru yapacak olsalar bile mülakatlara ise en yüksek KPSS puanına sahip adaylar çağrılacak. 

KPSS'siz Yapılacak Alımlar

Sözleşmeli personel alımı yapacak olan Trakya Üniversitesi Rektörlüğü KPSS'siz alımlar için tek kadro olduğunu açıkladı. Eczacı kadrosu için adaylar KPSS puan şartı olmadan başvuru yapabilecekler. 

50 KPSS ile Başvuru Yapılacak Kadrolar

Üniversite hastanesinde çalışmak üzere 50 KPSS puanıyla ilanlara başvuru yapacak adaylar; lise hemşire, lisans hemşire, ortopedik protez ve ortez teknikeri, tıbbi görüntüleme teknikeri, anestezi teknikeri, laborant, röntgen teknisyeni, odyoloji alanında sağlık personeli. 

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

Sözleşmeli kamu personeli alım ilanı için adayların sağlamaları gereken ilk koşul, alım yapılacak pozisyonlar için talep edilen öğrenim şartının sağlanması. Öğrenim şartını ve KPSS puan şartını sağlayan adaylar ayrıca aşağıda yer alan başvuru koşullarına da haiz olacaklar. 

Başvuru Koşulları

T.C. vatandaşı olup, 657 sayılı Kanun’un 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak. Herhangi bir sosyal güvenlik kurumundan emeklilik veya yaşlılık aylığı almıyor olmak. Adaylar hemen göreve başlatılacağı için göreve başlamasına engel bir durumunun olmaması (Sağlık Dahil). Nöbet usulü ve vardiyalı çalışmaya engel hali bulunmamak. Müracaat edilecek unvan için aranılan başvuru şartlarını taşıyor olmak.

BAŞVURU TARİHİ

Trakya Üniversitesi söz konusu ilanı 5 Haziran tarihinde ilan etti.Açık kadrolar için başvurular ise 5 Haziran tarihinden sonraki 15 gün içinde yapılacak. Başvuruda bulunacak adaylar aşağıda yer alan başvuru kılavuzunda ilan edilen evrakları üniversiteye teslim ederek başvurularını tamamlayacaklar. 

Sözleşmeli personel alım ilanı için TIKLAYINIZ

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@