Gazi Üniversitesi Hastanesi Sözleşmeli Personel Alacak! Personel Alımı Başvuru Şartları ve Son Tarihi Nedir?

Gazi Üniversitesi Hastanesi Başhekimliği personel alımı yapacağını açıkladı. Devam eden başvuruların son kabul günü ise 29.03.2021 olarak belirlendi. Adayların online başvuru gerçekleştirecekleri belirtildi.

Gazi Üniversitesi Hastanesi Sözleşmeli Personel Alacak! Personel Alımı Başvuru Şartları ve Son Tarihi Nedir?

Gazi Üniversitesi Hastanesi Başhekimliği personel alım ilanı yayınlandı. 15 Mart 2021 tarihinde başvurulara açılan ilana en son 29.03.2021 tarihinde başvuru yapılabilecek. 29 Mart 2021 tarihine kadar adayların online başvuru yapmaları ve bu kapsamda ilgili başvuru belgelerini sisteme yüklemeleri gerekiyor.

Gazi Üniversitesi Personel Alımı Hangi Kadrolara Yapılacak?

Gazi Üniversitesi Hastanesi’ne alınacak olan personeller, hemşire, sağlık teknikeri, pataloji laboratuvar teknikeri kadrolarına yerleştirilecekler. Hemşirelik lisans bölümünden ve Odiometri ön lisans alanından mezun olanlar personel alımına başvuru gerçekleştirebilecekler.

Başvuru İçin Şartlar Neler?

Personel alımı için şartlar ise net şekilde açıklandı. TC vatandaşı olma, KPSS B gurubu sınavına 2020’de girmiş olma, nöbet usulü çalışmaya engel bir sağlık sorununa ve duruma sahip olmama şartları aranıyor. 

Diğer yandan, Hemşirelik kadrosuna başvuru yapacakların KPSS/P3’ten en az 60 puan alma şartını sağlamları gerekiyor. Sağlık teknikeri kadrosuna başvuru yapacaklar, KPSS/P93’ten 60 puan almış olma şartını sağlamları gerekenlerdir.

Başvuru Nasıl Yapılacak?

Başvur için açıklanan şartları sağlayanlar 29.03.2021 tarihine kadar https://personelilan.gazi.edu.tr/ adresine giriş sağlayarak, bu web adresinden başvuru gerçekleştirecekler. Sisteme giriş ile erişilen ana sayfa üzerinden “Gazi Üniversite İlan ve Başvuru Otomasyonu“ sekmesi seçilecek. Ardından yeni sayfa üzerinden “üye ol“ sekmesine giriş yapılarak, ekrana yansıyan tablo gerekli kimlik bilgileri ile doldurulup, onay verilecek.

Bu onay ardından otomatik olarak erişim sağlanan ana sayfadan “Gazi Üniversitesi Hastanesi personel alımı“ başlığına tıklanıp, ilgili başvuru belgesi doldurularak, kaydediliyor. Form sayfasının sağında yer alan dosya yükleme alanına ise fotoğraf, mezuniyet belgesi ve KPSS sınav sonuç belgesi yüklenecek.

Sonuçlar Ne Zaman Açıklanacak?

Kadrolara girmek için yapılan başvuruların ise aynı web adresinden 29 Mart 2021 tarihi sonrasında duyurulacağı belirtildi. Duyuruda isimleri yer alan adaylar görev yerlerine yönlendirilecekler. Başvuru sırasında herhangi bir asılsız bilgi beyanı yapılması halinde ise başvurunun iptal edileceği belirtildi. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@