Evrak Memuru Alımı Yapılacak! Başvurular Mayıs Sonunda 60, 70, 75 KPSS Puanıyla

Üç şehre düz memur alımı yapılacağı duyuruldu. Başvurular 2020 KPSS'den en az 60 puan ve 70 puan olan adaylar arasından olacak. Kırklareli, Bursa ve Batman için ilan edilen memur alımları ofis personeli ile şoför kadrolarına yapılacak.

Evrak Memuru Alımı Yapılacak! Başvurular Mayıs Sonunda 60, 70, 75 KPSS Puanıyla

Kırklareli İli Büyükmandıra Belediye Başkanlığı, Bursa İli Osmangazi Belediye Başkanlığı ve Batman İli Beşiri Belediye Başkanlığı memur alımı için ilanlar yayımlandı. İlanlarda 3 farklı kadroda personel alımları olacağı duyuruldu. Belediyede memur olmak isteyen adaylar için yayımlanan duyurularda iki koşul ön planda. 

3 BELEDİYEDEN MEMUR ALIM İLANLARI

Belediye başkanlıklarının son dönemlerde yayımladıkları duyuruların birçoğu belli kadrolar için ilan ediliyor. Bu kadroların dışında kalan ve ofis, büro kadrolarında görevlendirmek için yayımlanan iki duyuru bulunuyor. Bir pozisyonda yine adayların yakından takip ettiği meslek grubundan. 

Halen başvuru süreci devam eden yada önümüzdeki günlerde başlayacak olan bu ilanların neler olduğunu listeledik. 

1-) Kırklareli İli Büyükmandıra Belediye Başkanlığı Düz Memur alımı yapacak. 

2-) Bursa İli Osmangazi Belediye Başkanlığı duyurusunda Düz Memur alımı yapacağını bildirdi. 

3-) Batman İli Beşiri Belediye Başkanlığı ise duyurusunda Şoför alacağını ilan etti. 

Düz Memur Alım İlanı 1. Duyuru

Kırklareli İli Büyükmandıra Belediye Başkanlığı duyurusunda lisans düzeyinden ve KPSS puan sıralaması esasına göre memur alımı yapacağını duyurdu. İlanda bölüm şartı bulunmuyor. Herhangi bir lisans bölümünden mezun olan adaylar ilana başvuru yapabilirler. Kurum KPSS puan şartını en az 70 puan olarak açıkladı. İlana başvuruda bulunmak için bir diğer özel koşul B sınıfı sürücü ehliyeti. 

Düz Memur Alım İlanı - 2. Duyuru

Bursa İli Osmangazi Belediye Başkanlığı duyurusunda belli önlisans bölümlerinden mezun adaylar arasından düz memur alımı yapacağını bilirdi. İlana başvuru yapacak adayların KPSS'den en az 60 puan almış olmaları gerek. İlana başvuru yapılabilecek önlisans bölümleri Yerel Yönetimler, Mahalli İdareler, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İletişim ve Halkla İlişkiler, Muhasebe, Bankacılık, Bankacılık ve Sigortacılık, İşletme Yönetimi, Maliye, Pazarlama, Dış Ticaret, İthalat- İhracat, Büro Yönetimi ve Yönetici Asistanlığı, Emlak ve Emlak Yönetimi, Sekreterlik, Acil Durum ve Afet Yönetimi, İş Sağlığı ve Güveliği, Medya ve İletişim, Adalet ön lisans olarak açıklandı. 

Şoför Alım İlanı - 3. Duyuru

Batman İli Beşiri Belediye Başkanlığı şoför alımı yapacak. İlana göre alımlar en az lise düzeyinden olacak. Ancak KPSS Puan şartını ve diğer özel şartları sağlayan önlisans ve lisans mezunları da başvuru yapabilecek. İlana başvuru yapacak adayların en az C sınıfı sürücü belgesine sahip olmaları gerek. 

BAŞVURU KILAVUZLARI

Düz memur alımı Kırklareli ilanı için TIKLAYIN

Düz memur alımı Bursa ilanı için TIKLAYIN

Şoför alımı Batman ilanı için TIKLAYIN

SON BAŞVURU TARİHLERİNE DİKKAT

Düz memur alımlarına başvuru yapacak adaylar Kırklareli ilanına 28 Mayıs tarihine kadar, Bursa ilanına 14 Haziran tarihine kadar ve Batman ilanına ise 31 Mayıs tarihine kadar başvurularını yapmaları gerek. Başvurular kılavuzlarda yer alan evrakların belediyelere teslimi ile tamamlanacak. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@