Belediye Birimlerine Büro Personeli, Şoför, İşçi, Mimar, Mühendis Alınıyor

3 farklı belediye iştiraki bünyesine farklı kadrolarda personel alımları yapılacak. Alımlar işçi kadroları için ilkokul mezunu düzeyinden olacak ancak adayların mesleki koşulları sağlamaları istenecek. Memur kadrolarına alımlar ise öğrenim şartı ile olacak.

Belediye Birimlerine Büro Personeli, Şoför, İşçi, Mimar, Mühendis Alınıyor

Belediye başkanlıklarına bağlık iştirak şirketlerin bünyesinde personel alımları yapılır. Bu alımlar İŞKUR - Kurum Dışı Personel Alım İlanları sayfası üzerinden adaylara duyurulur. Çok çeşitli meslek gruplarından yayımlanan ilanlarda, belli kadrolarda personel alınıyor. İşte o kadrolardan bazıları. 

BELEDİYE BİRİMLERİNE PERSONEL ALIMLARI YAPILIYOR

Ankara, İstanbul ve Tekirdağ'da yer alan 3 farklı belediye birimine personel alımı yapılacağı duyuruldu. Tekirdağ Çerkezköy Belediyesi, Ankara Beltaş ve İstanbul Personel Yönetim A.Ş. tarafından yayımlanan duyurularda hem saha personelleri hem büro içi kadrolarda alımlar olacak. Alımlar her bir ilan için farklılık gösterecek olup adayların her bir kadro için ayrı ayrı ilan edilen tüm bu şartları sağlamaları gerekiyor. 

Başvuru şartlarından önce ise hangi kurumun, hangi kadroda personel alımı yapacağını aktarıyoruz. İşte İstanbul, Ankara ve Tekirdağ için yayımlanan personel alım ilanları. 

Tekirdağ Çerkezköy Belediyesi

Kurum yayımladığı duyurusunda çeşitli kadrolarda hem memur personel hem işçi pozisyonunda personel ihtiyacı olduğunu duyurdu. İlanda yer alan kadrolar ise;  Elektrikçi, Temizlik İşçileri Personeli, Şoför, Büro Elemanı, Beden İşçisi, Bekçi, Elektrik Mühendisi, İnşaat Mühendisi, Mimar, Sıhhi Tesisatçı, Kaynak Ustası. Alımlar ilkokul, lise, önlisans düzeyinden olacak. 

Başvuru kılavuzu için TIKLAYIN

Ankara Beltaş

Ankara için yayımlanan ilanda iki farklı kadro bulunuyor. En az ilköğretim mezunu adayların başvuru yapabileceği ilanda Büro Personeli ve İşçi kadroları bulunuyor. 

Başvuru kılavuzu için TIKLAYIN

İstanbul Personel Yönetim

İstanbul için yayımlanan duyuruda ise 100 personel alımı yapılacağı duyuruldu. Alımlar elektrikli araç sürücüsü kadrosunda olacak ve ilana en az ilköğretim düzeyinden mezun olan adaylar başvuru yapabilecek. 

Başvuru kılavuzu için TIKLAYIN

BAŞVURULARA DİKKAT

Yukarıda yer alan ilanlar için başvuru süreci çok kısa. Belediye iştirakleri, birimleri tarafından yayımlanan KPSS'siz alımlarda başvuru süreci birkaç gün olarak duyurulur. İlanlara başvuruda bulunacaklar bu süreyi kaçırmamalılar. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@