Başvurular Tek Günlük 20 Mayıs'ta! KPSS'siz Belediye Memuru Alım İlanları

3 farklı belediye başkanlığı tarafından yayımlanan ilan kapsamında KPSS'siz belediye memuru alımı yapılacağı bildirildi. Alımlar adına yayımlanan kılavuzlara göre belediyelerden iki tanesi adaylara 20 Mayıs'ta tek günlük başvuru süreci verdi. Bir ilan için ise başvurular 21 Mayıs tarihinde alınacak.

Başvurular Tek Günlük 20 Mayıs'ta! KPSS'siz Belediye Memuru Alım İlanları

KPSS'siz belediye memuru alımı için ilan yayımlayan bir tanesi Aydın için duyuruldu. Diğer ilanların bir tanesi Tokat ili Tanoba ilçesi için duyurulurken bir diğer ilan ise Muğla ili Menteşe ilçesi için ilan edildi. 3 duyuruda da adaylardan KPSS şartı talep edilmedi. 

AYDIN İÇİN İLAN EDİLEN BELEDİYE MEMURU ALIM İLANI

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesine Personel Anonim Şirketi üzerinden alım olacağı bilgisi verildi. İlanda farklı kadrolarda çeşitli memur alımları olacağı açıklandı. Belediye başkanlığınca ilan edilen açık kadrolar arasında, Gıda Mühendisi, İnşaat Ustası, Okul Öncesi Öğretmen, Çocuk Gelişim Uzmanı, Rehber Öğretmeni kadroları yer alıyor. İlan edilen tüm kadrolar için adayların mesleki koşulları sağlamaları isteniyor. KPSS şartı bulunmuyor. 

Kamu kurumlarına yapılan memur alımlarında talep edilen ortak şartların dışında adaylardan istenilen en önemli şartın başında ikamet şartı geliyor. Yukarıda yer alan duyurulara Aydın'da ikamet eden vatandaşlar başvuru yapabilecek. Başvurular için son gün 20 Mayıs. 

TOKAT TANOBA BELEDİYE MEMURU ALIM İLANI

Tokat ili Tanoba ilçesi için duyurulan personel alım ilanında, istihdam edilecek personelin kadrolu olarak belediyede çalışacağı duyuruldu. Belediye başkanlığı duyurusunda alımların Halkla İlişkiler Personeli kadrosuna olacağını açıkladı. İlana başvuru yapacak adayların esnek çalışma şartlarına uyum sağlaması, Tokat Erbaa İlçesinde ikamet ediyo olması isteniyor. 

MUĞLA MENTEŞE PERSONEL ALIM İLANI

Menteşe Belediye Başkanlığı tarafındanyayımlanan ilanda ise Bekçi alımı olacağı duyuruldu. En az 5 yıllık mesleki tecrübesi olan adayların başvuru yapabileceği personel alım ilanında KPSS şartı istenmiyor. Adayların Türk vatandaşı olmaları, askerlikle ilişiğinin olmaması, 18 yaşını doldurmuş olması, en az lise mezunu olması, kamu haklarından mahrum olmaması isteniyor. İlana başvurular 21 Mayıs tarihinde başlayacak ve 24 Mayıs tarihinde sona erecek. 

BAŞVURU İŞLEMLERİ

Aydın KPSS'siz memur alım ilanı başvuru kılavuzu için TIKLAYIN

Muğla KPSS'siz memur alım ilanı başvuru kılavuzu için TIKLAYIN

Tokat KPSS'siz memur alım ilanı başvuru kılavuzu için TIKLAYIN

Yukarıda yer alan bağlantılar ile ilanlara dair başvuru kılavuzlarına ulaşabilirsiniz. Aydın Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Tokat ili Tanoba Belediyesi ve  Muğla ili Menteşe Belediyesi ilanlarının tümüne başvurular kılavuzda yer alan evrakların kuruma teslimi ile yapılacak.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@