Başvuru Süreci Başlayan Devlet Memuru Alım İlanları! KPSS'siz KPSS'li Tümü

Kamu kurumları tarafından yayımlanan personel alım ilanlarının bazılarının başvuru süreçleri başladı. Bazı ilanlar için ise süreç devam ediyor. Başvuru süreci devam eden, gelecek ve yeni başlayan ilanları derledik.

Başvuru Süreci Başlayan Devlet Memuru Alım İlanları! KPSS'siz KPSS'li Tümü

Kamu kurum ve kuruluşları tarafından yayımlanan devlet memuru alım ilanları için binlerce aday takipte. Kamuda çalışmak isteyen bu kapsamda ilanları takip eden adaylar için Mayıs ayının ikinci yarısı itibariyle başvuru süreci başlayan ilanları tek tek derledik.

KAMU PERSONELİ, MEMUR ALIMI YAPACAĞINI İLAN EDEN KURUMLAR

Kamu kurumları tarafından ilan edilen duyurular arasında iki kurum kadrolu memur alımı yapacağını duyurdu. SGK ve Çevre Bakanlığı kadrolu memur alımları gerçekleştirecek. Bu iki kurum arasında yer alan SGK için yayımlanan ilana başvuru süreci başlamadı. Çevre Bakanlığı için ise bakanlıktan duyuru bekleniyor. 

KPSS B Grubu İlanları

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanlığı, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı Van Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Muğla Büyükşehir Belediye Başkanlığı, Erzurum Köprüköy Belediye Başkanlığı, Büyükmandıra Belediye Başkanlığı, Konya Karapınar Belediye Başkanlığı, Beykoz Belediye Başkanlığı, Gaziosmanpaşa Belediye Başkanlığı, Edirne Belediye Başkanlığı ve Şişli Belediye Başkanlığı personel alımı yapacak. 

Bu kurumların çoğu Zabıta Memuru ve İtfaiye Eri alımı yapacak. Bunların dışında tahsildar, evrak memuru, büro memuru ve belediye bünyesinde görevlendirmek üzere çeşitli kadrolarda memur alımları var. Bu ilanlar arasında başvuru süreci başlamış olanlar bulunuyor. İBB Zabıta, İzmir, Muğla ilanlar ise önümüzdeki günlerde başlayacak. 

Sözleşmeli Personel Alım İlanları

Dışişleri Bakanlığı'nın KPSS'siz en az lise mezunu, yabancı dil şartı ile sözleşmeli sekreter alım ilanı için başvuru süreci devam ediyor. 

Atatürk Kültür, Dil ve Tarih Yüksek Kurumu bünyesinde yer alan Atatürk Kültür Merkezi, Türk Dil Kurumu ile Türk Tarih Kurumu personel alımları için 17 Mayıs itibariyle başladı. 

Kültür Bakanlığı sözleşmeli personel alım ilanları için başvurular başladı. 

Ankara Üniversitesi, Karadeniz Teknik Üniversitesi, İzmir Katip Çelebi Üniversitesi, Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi ve Gaziantep Üniversitesi sözleşmeli personel alım ilanı başvuruları da başladı. 

Memur Alım İlanları için Uygulamamızı Telefonunuza İndirebilirsiniz

Android Uygulamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

İos Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

Huawei Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

İLANLARA ULAŞMAK İÇİN

Kamu Gündemi olarak tüm bu ilanları tek tek derledik. İlanları ayrı ayrı incelemek için TIKLAYINIZ

Yorumlar (2)
Bahar şit 4 hafta önce
Merhabalar nasil ve nereden başvuru yapabiliriz istanbul
Safiye kırmızı 4 hafta önce
Temizlik elemanı isi arıyorum ıstanbulda otiyorum

Gelişmelerden Haberdar Olun

@