Başvuru için KPSS'ye Girmiş Olmak Yeterli! Büro Memuru, Şoför, Tekniker, Teknisyen Alınacak

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörlüğü bir duyuru ile büro memuru, şoför, tekniker, teknisyen ve çözümleyici programcı kadrolarına personel alımı yapacağını bildirdi. İlana KPSS'ye giren ve puan alan adaylar başvuru yapabilecek.

Başvuru için KPSS'ye Girmiş Olmak Yeterli! Büro Memuru, Şoför, Tekniker, Teknisyen Alınacak

Tam kapanma sürecinin hemen ardından Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörlüğünden personel alım ilanı geldi. 

Üniversite sözleşmeli personel statüsünden memur alımı yapacağını duyurdu. Çeşitli kadrolar yapılacak memur alımları için ayrı ayrı başvuru şartları açıklayan Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi toplam 13 memur alımı yapacak. 

BÜRO MEMURU, ŞOFÖR, TEKNİKER VE TEKNİSYEN ALIMI

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörlüğü duyurusunda alımların büro memuru, şoför, tekniker, teknisyen ve çözümleyici programcı kadrolarına yapılacağını belirtti. Her kadro için ayrı ayrı öğrenim şartı açıklayan kurum, başvuruların KPSS puan şartı ve öğrenim şartıyla yapılacağını bildirdi. 

Büro Memuru Kadroları Öğrenim Şartı

2 kişi alınacak kadro için; Sağlık Bilgi Sistemleri Teknikerliği ön lisans programından mezun olmak.

1 kişi alınacak kadro için; Maliye, Muhasebe ve Maliye veya Maliye Muhasebe lisans programından mezun olmak.

1 kişi alınacak kadro için; İşletme, İşletmecilik, İşletme-Maliye, İş İdaresi, Yönetim ve Organizasyon, Yönetim Bilimleri, Yönetim Bilimleri Programları, Yönetim Bilimleri ve Liderlik, Muhasebe Finansman, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Muhasebe ve Finans Yönetimi lisans programlarının birinden mezun olmak.

1 kişi alınacak kadro için; Ekonomi, İktisat, İş İdaresi ve İktisat, Ekonomi ve İdari Bilimler, Ekonomi ve İdari Bilimler Programları, Ekonomi-Yönetim Bilimleri Programları, Ekonomi Politik ve Toplum Felsefesi lisans programlarının birinden mezun olmak.

Şoför Kadrolar Öğrenim Şartı

En az lise mezunu adaylar arasından 2 personel, önlisans mezunu adaylar arasından 1 personel alımı yapılacak. 

Tekniker Kadroları

Makine, İş Makineleri, Makine Yağları ve Yağlama Teknolojisi, Bilgisayar Destekli Makine, Termik Santral Makineleri bölümlerinden 1 personel, Kimya veya Kimya Teknolojisi bölümlerinden 1 personel alınacak. 

Teknisyen Kadroları

Ortaöğretim Kurumlarının Makine Teknolojisi alanı ve dallarından mezun olmak.

Başvuru Kılavuzu için TIKLAYIN

BAŞVURU TARİHİ VE İŞLEMLERİ

Adaylar ilana, ilanın kamuya duyurulma tarihinden sonraki 15 gün içinde başvuru yapabilecekler. Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Rektörlüğü tarafından büro memuru, şoför, tekniker, teknisyen ve çözümleyici programcı kadrolarına personel alımları için ilan 17 Mayıs tarihinde yayımlandı. Adaylar bu tarihten sonraki 15 gün içinde başvurularını üniversitesinin web sitesinden yapabilecekler. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@