Aylık Çok Yüksek Maaşla, KPSS'siz Bilişim Personeli Alım İlanı

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Rektörlüğü 3 farklı alanda sözleşmeli bilişim personeli alımı yapacağını duyurdu. İlana başvurular KPSS'siz yapılabilecek. Ödenecek maaş tutarı hakkında bilgi veren İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi personellere 3 katına kadan maaş sağlanacağını duyurdu.

Aylık Çok Yüksek Maaşla, KPSS'siz Bilişim Personeli Alım İlanı

İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Rektörlüğü, Resmi Gazete'den yayımlanan bir duyuru ile personel alım ilanını adaylara duyurdu. Üniversite tarafından yayımlanan duyuruda, İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Rektörlüğü Bilgi İşlem Daire Başkalığı bünyesinde yapılacak alımlara dair detaylar açıklandı. 

SÖZLEŞMELİ BİLİŞİM PERSONELİ ALIM İLANI

Sözleşmeli bilişim personeli alım ilanında yer alan açık kadro sayısı 3 olarak duyuruldu. İlana göre İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi bünyesinde tam zamanlı çalışacak Kıdemli Yazılımcı, Tecrübeli Yazılımcı ve Tecrübeli Sistem Yönetici alımı yapılacak. Alımlara başvuruda bulunacak olan adaylar hem kamu personeli alımı başvuru şartlarını sağlayacaklar hemde ilan edilen açık 3 kadro için belirlenen özel şartlara haiz olacak. İlana adaylar KPSS puanı olmadan başvuru yapabilecekler. 

KPSS Puan Şartı Yok

Sözleşmeli Bİlişim Personeli alım ilanlarına başvurular KPSS puan şartı olmadan yapılabilecek. 

Duyuruya göre İzmir Kâtip Çelebi Üniversitesi Rektörlüğü adaylar eğer varsa KPSS puanını başvuru yaparken bildirebilecek. Ancak adayların KPSS puanları yoksa KPSS puanları 70 olarak uygulanacak. İsteyen adaylar KPSS puanlarını bildirecekler isteyen adaylar ise sistem tarafından sağlanan 70 KPSS puanını kullanacaklar. 

Öğrenim Şartı

İlana başvuru yapacak lisans bölümleri bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da mühendislik bölümlerinden, fen- edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümleri olarak açıklandı. 

BAŞVURU ŞARTLARI 

İlan edilen sözleşmeli personel alım ilanı için başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken başvuru koşulları bulunuyor. 

Başvuru kılavuzunda ilan edilen o koşullar; "657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 48 inci maddesinde sayılan genel şartları taşımak, Yazılım, yazılım tasarımı ve geliştirilmesi ile bu sürecin yönetimi konusunda veya büyük ölçekli ağ sistemlerinin kurulumu ve yönetimi konusunda 3 veya 5 yıllık tecrübeye sahip olmak. Bilgisayar çevre birimlerinin donanımı ve kurulan ağ yönetimi güvenliği hakkında bilgi sahibi olmaları kaydıyla güncel programlama dillerinden en az ikisini bildiğini belgelemek, ) Görevini yapmasına engel olabilecek sağlık sorunu bulunmamak. " olarak açıklandı. 

BAŞVURU TARİHLERİ

3 kadroda yapılacak personel alımları için başvurular 10 Mayıs tarihinde başlayacak ve 11 Hziran tarihine kadar devam edecek. Adaylar başvurularını yapmadan önce kılavuzda yer alan tüm özel şartları inceleyecekler ve koşulları sağlamaları durumunda, başvuru yapabilecekler. 

Başvuru Kılavuzu için TIKLAYIN

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@