Ankara, İstanbul, İzmir, Trabzon, Bursa ve Muğla'da Belediyelere Memur Alınıyor!

10 farklı şehirde yer alan belediye başkanlıkları yayımladıkları duyurular ile memur alımı yapacaklarını duyurdular. Memur alımları en az lise düzeyinden olacak. Önlisans ve lisans mezunlarının da başvuru yapabileceği kadroların yer aldığı duyurularda adaylardan KPSS puan şartı da talep ediliyor. Belediyelerin kendi belirledikleri şartlarda adayların 60, 70 veya 75 KPSS puanına sahip olmaları isteniyor.

Ankara, İstanbul, İzmir, Trabzon, Bursa ve Muğla'da Belediyelere Memur Alınıyor!

Edirne, Kırklareli, Muğla, Erzincan, Ankara, Trabzon, İstanbul, Batman, Bursa, İzmir'de yer alan belediye başkanlıkları personel alımı yapacaklarını duyurdular. 

Hem il hemde ilçe belediye başkanlıkları tarafından yayımlanan duyurularda, KPSS puan sıralaması esasına göre alımlar olacak. İlanlarda yer alan tüm kadrolar ve adaylardan talep edilen koşullar haberimizde. İşte Mayıs 2021 belediye memur alım ilanları. 

BELEDİYE MEMURU ALIM İLANLARI - MAYIS 2021

Türkiye İş Kurumu üzerinden kamu kurumlarının memur alım ilanları yayımlanıyor. Çoğunlukla belediyelerin yer aldığı Mayıs ayı ilanlarında farklı il ve ilçe belediyeleri ile bazı kamu kurumları memur alımı yapacaklarını duyurdular. 

Güncel iş ilanı listesinde yer alan bazı il ve ilçeler ile diğer devlet kurumlarının yayımladıkları ilanlar şunlar. İŞKUR aracılığıyla ilan edilen memur alım duyuruları. 

Memur Alımı Yapacağını İlan Eden Belediyeler

İstanbul Şişli Belediyesi, Kırklaeli Büyükmandıra ve Lüleburgaz Belediyesi, Muğla Büyükşehir Belediyesi, Erzincan Altınbaşak Belediyesi, Trabzon Arsin Belediyesi, Ankara Çankaya Belediyesi, Batman Beşiri Belediyesi, Bursa Osmangazi Belediyesi, İzmir Büyükşehir Belediyesi, İstanbul Büyükşehir Belediyesi, İstanbul Gaziosmanpaşa Belediyesi. 

Memur Alımı Yapacağını İlan Eden Diğer Kurumlar

Devlet Su İşleri Gemel Müdürlüğü, Adalet Bakanlığı, Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi, Kültür ve Turizm Bakanlığı, Sermaye Piyasası Kurulu. 

Tüm kurumların, belediyelerin personel alım duyurularından ilk haberdar olmak için Uygulamamızı Telefonunuza İndirebilirsiniz

Android Uygulamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

İos Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

İLANLARA NASIL ULAŞIRIM?

Yukarıda yer alan kamu kurumları ve belediye başkanlıklarının ilanlarına Türkiye İş Kurumu - Kamu Memur Alım İlanları sayfasından ulaşabilirsiniz. Kamugundemi.com olarak söz konusu ilanlar için bağlantı adresini aşağıda verdik. Adaylar bu bağlantı üzerinden ilanlara ulaşabilir ve kendilerine uygun duyurulara başvuru yapabilirler. 

İlanları Tek Tek İncelemek için TIKLAYINIZ

İLANLARA BAŞVURU YAPACAK ADAYLAR DİKKAT

Belediye memuru yada diğer kamu kurumlarının ilanlarına başvuru yapacak adaylar öncelikle başvuru kılavuzunda yer alan son başvuru tarihlerine dikkat edecekler. Bazı belediyeler adaylara sadece birkaç günlük başvuru süreci tanıyorlar. 

Dikkat edilecek bir diğer husus ise başvuru işlemleri. Pandemi kapsamında çok sayıda kamu kurumu personel alımı başvurularını online olarak alırken bazı ilanlar özellikle itfaiye ve zabıta gibi alımlar kurumlara şahsen yapılacak. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@