60 KPSS ile Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğüne Büro Memuru Alım İlanı

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü bir duyuru yayımlayarak Büro Memuru alımı yapacağını duyurdu. MS Office programlarını kullanabilen ve KPSS'den 60 puana sahip olan adaylar ilan için başvuru yapabilecekler. Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü memur alım ilanına dair tüm detaylar Kamu Gündemi'nde.

60 KPSS ile Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğüne Büro Memuru Alım İlanı

Nisan ayının son haftasında yayımlanan duyuru ile Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü Büro Memuru alımı yapacağını ilan etti. 

Kurumun ilgili birimlerinde görevlendirmek üzere yapılacak memur alımları için başvuruda bulunacak adayların sağlamaları gereken kadroya özel şartlar var. Başvuru kılavuzunda ilan edilen bu şartlar arasında öğrenim, yabancı dil ve uzmanlık belgesi koşulları dikkat çekiyor. 

KIYI EMNİYETİ GENEL MÜDÜRLÜĞÜ MEMUR ALIMI

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü tarafından yayımlanan memur alım ilanında iki ayrı alanda tek bir kadroda personel alımı olacağı duyuruldu. Kurum farklı başvuru şartları ile 1 kişilik Büro Memuru ve 4 kişilik Büro Memuru alımı yapacağını bildirdi. 

Büro Memuru Kadrosu - 1 Kişilik

Bu kadro için başvuruda bulunacak adayların üniversitelerin Reklamcılık, Halkla İlişkiler ve Reklamcılık, Halkla İlişkiler, Halkla ilişkiler ve Tanıtım bölümlerinden birinden mezun olması isteniyor. Adayların ayrıca İngilizce YDS'den en az B düzeyinden puan almış olmaları isteniyor. Bu kadro için 36 yaş şartı bulunuyor. 

Büro Memuru Kadrosu - 4 Kişilik

4 kişilik istihdam yapılacak Büro Memuru kadrosu için ise bölüm şartı aranmıyor. İlana lisans düzeyinden mezun olmuş her aday başvuruda bulunabilecek. Bu kadro için de36 yaş şartı var. Ayrıca adayların geeçerliliği devam eden en az (B) sınıfı iş güvenliği uzmanlığı belgesine sahip olmak, şartlarını da sağlamaları isteniyor. 

Memur Alım İlanlarını İlk Öğrenmek için Uygulamamızı Telefonunuza İndirin

Android Uygulamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

İos Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

BÜRO MEMURU ALIMLARINDA DİĞER KOŞULLAR

Yukarıda yer alan özel koşulların dışında adayların ayrıca talep edilen diğer tüm koşulları da sağlamaları gerekiyor. 

Başvuru kılavuzunda yer alan o koşullar; Analitik düşünebilen, çözüm odaklı olmak ve sorumluluk alabilmek. Ms Office programlarını bilmek. KPSS puan türünden en az 60 puan almış olan adayların başvuruları kabul edilir. Ms Office programlarını bilmek olarak ilan edildi. 

İlan için yayımlanan başvuru kılavuzu TIKLAYIN

BAŞVURU İŞLEMLERİ İŞKUR'DAN TAMAMLANACAK

Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü büro memuru alımlarının İŞKUR üzerinden tamamlanacağını duyurdu. Adaylar başvurularını Türkiye İş Kurumu web sayfasından ya da Türkiye İş Kurumu Hizmet Merkezlerine şahsen giderek yapabilecekler. Başvurular 30 Nisan tarihine kadar yapılacak. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@