60, 65 ve 70 KPSS Puanıyla Memur, Zabıta, VHKİ, Veznedar, Evlendirme Memuru, Hizmetli Alınıyor

4 farklı belediye başkanlığı memur alımı yapacağını ilan etti. En az 60 KPSS puanıyla yayımlanan duyurular arasında 65, 70 ve 75 KPSS puan şartıyla yayımlanan duyurular da yer alıyor. Alımlar en az lise mezunu olan adaylar arasından yapılacak. Ancak kadro özelliğine göre önlisans ve lisans mezunlarının da başvuru yapacağı ilanlar var.

60, 65 ve 70 KPSS Puanıyla Memur, Zabıta, VHKİ, Veznedar, Evlendirme Memuru, Hizmetli Alınıyor

Belediye başkanlıkları memur alım ilanları yayımlıyorlar. Pandemi süreci kapsamında iş yükü artan belediye başkanlıkları bir bir farklı meslek gruplarında memur alımı yapacaklarını ilan ettiler. Belediye başkanıklarının yayımladığı duyurular arasında yer alan ve en fazla alım ilanına sahip 4 duyuruyu sizlerle paylaşıyoruz. 

4 FARKLI BELEDİYE BAŞKANLIĞI PERSONEL ALIMI YAPACAK

Mart ayının sonunda ve Nisan ayı içerisinde adaylara duyurulan, başvuru süreci devam eden belediye memuru alım ilanlarında 4 belediye başkanlığının ilanı dikkat çekiyor. Alım yapacakları personel sayısı ile ne çıkan bu belediyeler şunlar;

Bursa - Osmangazi Belediye Başkanlığı 60 KPSS puanıyla 15 memur alımı yapacak. 

İstanbul - Beykoz Belediye Başkanlığı 70 KPSS puanıyla 55 memur alımı yapacak. 

Ankara - Çankaya Belediye Başkanlığı 65 ve 70 KPSS puanıyla 27 memur alımı yapacak. 

İstanbul - Fatih Belediye Başkanlığ 75 puanıyla 40 memur alımı yapacak. 

Belediye Memuru Alım İlanlarından İlk Haberdar Olmak için

Android Uygulamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

İos Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

ALIM YAPILACAK KADROLAR

Yukarıda yer alan 4 farklı belediye başkanlığına toplam 137 memur alımı gerçekleştirilecek. İlana 60, 65, 70 ve 75 KPSS puanına sahip adaylar başvuru yapabilecekler. Belediye başkanlıklarının ilanlarında yer alan açık kadroları tek tek aktarıyoruz. 

60 KPSS ile Yapılacak Memur Alımı

Bursa - Osmangazi Belediye Başkanlığı düz memur ve Zabıta memuru alımı yapacağını ilan etti. Aşağıda yer alan başvuru kılavuzunda bu kadrolara başvuru yapacak adayların sağlamaları gereken şartları ilan eden kurum, alımların lise ve önlisans düzeyinden olacağını bildirdi. 

65 ve 70 KPSS ile Memur Alımı

Çankaya Belediye Başkanlığı yayımladığı duyurusunda çok sayıda kadroda personel alımı yapacağını duyurdu. Belediye başkanlığı en az 65 KPSS puanıyla Hizmetli alımı yapacak. Bunun yanında 70 KPSS ile Veri Hazırlama Kontrol İşletmeni VHKİ, Veznedar, Tahsildar, Evlendirme Memuru, Çocuk Eğitmeni alımı yapacak. 

70 KPSS Puanıyla Memur Alımı

Beykoz Belediye Başkanlığı kadın ve erkek adaylar arasından Zabıta Memuru alımı yapacak. Alımlar önlisans mezunu adaylar arasından olacak. Belediye başkanlığı 70 KPSS ile 50 erkek zabıta memuru, 5 kadın zabıta memuru alımı yapacak. 

75 KPSS Puanıyla Memur Alımı

Fatih Belediye Başkanlığı 75 KPSS ile kadın ve erkek adaylar arasından Zabıta Memuru alımı yapacak. İlana başvuru kılavuzunda yer alan lisans bölümlerinden mezun adaylar başvuru yapabilecek. 

BAŞVURU KILAVUZLARI

Bursa - Osmangazi Belediyesi memur alımı başvuru kılavuzu için TIKLAYIN

İstanbul - Beykoz Belediyesi memur alımı başvuru kılavuzu için TIKLAYIN

Ankara - Çankaya Belediyesi memur alımı başvuru kılavuzu için TIKLAYIN

İstanbul - Fatih Belediyesi memur alımı başvuru kılavuzu için TIKLAYIN

BAŞVURU TARİHLERİ

Osmangazi Belediyesinin memur alım ilanına 7 Haziran ile 14 Haziran tarihleri arasında başvuru yapılacak. Beykoz Belediye Başkanlığı başvuru tarihlerini 20-25 Mayıs olarak duyurdu.Çankaya Belediye Başkanlığı memur alımları için son başvuru tarihleri 22 Nisan. Fatih Belediyesi için başvurular 26 ile 30 Nisan arası yapılacak. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@