50, 60, 70 KPSS Puanıyla 3 Kuruma 722 Sözleşmeli Memur Alımı Yapılıyor

3 farklı kamu kurumu KPSS'ye girmiş olmak şartı, en az 60 ve en az 70 KPSS puan şartıyla memur alımı yapacaklarını duyurdular. Memur olmak isteyen adaylar için başvuru süreci devam eden bu ilanlar haberimizde.

50, 60, 70 KPSS Puanıyla 3 Kuruma 722 Sözleşmeli Memur Alımı Yapılıyor

Kamu kurum ve kuruluşlarının Nisan ayı sonu Mayıs ayı başında başvuruları devam eden çok sayıda kamu personeli, sözleşmeli memur alım ilanı bulunuyor. 

Bu ilanlara başvurular elektronik kanallar ile alınacak olup sürecin devamı tam kapanma döneminden sonra tamamlanacak. Memur olma hayali kuranlar için bizlerde 3 farklı kamu kurumunun memur alım ilanını derledik. İşte duyurular. 

50 KPSS PUANIYLA 101 MEMUR ALIMI

50 KPSS puan şartıyla memur alım ilanı yayımlayan iki kamu kurumu bulunuyor. Kafkas Üniversitesi Rektörlüğü 43, Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörlüğü 58 memur alımı yapacak. 

Kafkas Üniversitesi Rektörlüğü Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkez Müdürlüğü bünyesine sözleşmeli kamu personeli alımı yapılacak. KPSS'ye giren adayların başvuru yapabileceği ilanda Hemşire, Ebe, Eczacı, Röntgen Teknisyeni, kadroları bulunuyor. Alımlar lise ve lisans düzeyinden olacak. 

Yayımlanan ikinci ilan ise Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yayımlandı. Üniversite 50 KPSS puan şartıyla lise, önlisans ve lisans düzeyinden memur alımı yapacak. Sağlık personeli kadrolarına yapılacak alımlar Hemşire, Diğer Sağlık Personeli ve Sağlık Teknikeri kadrolarında olacak. 

KPSS'li KPSS'siz sözleşmeli, kadrolu memur alımları için Uygulamamızı Telefonunuza İndirebilirsiniz

Android Uygulamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

İos Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

60 KPSS PUANIYLA 541 MEMUR ALIMI

60 KPSS puanıyla ilan edilen memur alımı kısa süre önce İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı tarafından duyuruldu. 

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı bünyesinde 657 sayılı Devlet Memurları Kanununa tabi olarak istihdam edilmek üzere itfaiye memuru alımı yapılacak. Alımlar tek bir kadrodan olacak ancak başvurular farklı başvuru şartları ile yapılacak. 

İlana göre İBB bölüm şartı olmadan lise, önlisans ve lisans düzeyinden İtfaiye Eri alımı yapacak. Bunun yanında belediye başkanlığı bölüm şartıyla da aynı kadroda memur alımı yapacak. Alımlar B ve C sınıfı ehliyet şartını sağlayan adaylardan olacak. 

Detaylar için TIKLAYIN

70 KPSS PUANIYLA 80 MEMUR ALIMI

Dışişleri Bakanlığına bağlı Avrupa Birliği Başkanlığının ilgili kuruluşu Avrupa Birliği Eğitim ve Gençlik Programları Merkezi Başkanlığına 80 memur alımı yapılacak. 

Farklı pozisyonlarda memur alımı yapacak olan kurum adayların 70 KPSS puan şartını sağlamasını istiyor. İlana göre, Dışişleri Bakanlığı'nın ilgili birimlerine yapılacak memur alımları şu kadro ve kontenjanlarda olacak. 58 Uzman Yardımcısı, 2 Avukat, 15 Büro Görevlisi ve 5 Sekreter. 

Detaylar için TIKLAYIN

Büro Memuru kadrosu için kurum en az lise mezunu olmayı ve KPSS'den 70 puana sahip olmayı talep ediyor. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@