50, 55, 60 65 KPSS Puanıyla VHKİ, Tahsildar, İtfaiye, Zabıta Kadrolarına Belediye Memuru Alınacak

65 ve 60 KPSS puan şartıyla belediyeye memur alımı yapacak. Alımlar 5 farklı kadroya olacak ve toplam 9 personel istihdam edilecek. Belediye memur alımlarına başvurular KPSS puan sıralamasına göre, istihdam ise sözlü sınav sonunda yapılacak.

50, 55, 60 65 KPSS Puanıyla VHKİ, Tahsildar, İtfaiye, Zabıta Kadrolarına Belediye Memuru Alınacak

Bilecik ili Osmaneli Belediye Başkanlığı 9 kişilik belediye personeli alımı yapacağını ilan etti. Belediyenin ilgili yönetmelikleri kapsamında gerçekleştirilecek alımlarda yer alan açık kadrolar ve bu kadrolar için ilan edilen özel şartların tümünü sizlerle paylaşıyoruz. 

BELEDİYE PERSONELİ ALIM İLANI

Yayımlanan ilana göre belediye başkanlığı 9 personel istihdam edecek. Başvuru kılavuzuna göre alımlara dair kadro dağılımı ise şöyle oldu. İlan ile 2 mühendis, 1 tekniker, 2 veri hazırlama ve kontrol işletmeni, 2 itfaiye eri, 2 zabıta memuru ve 1 tahsildar alımı olacak. 

Bu kadroların tamamı için özel öğrenim şartları bulunuyor. Ayrıca mühendis kadroları için adayların KPSS'den 65 puan almış olmaları istenirken diğer kadrolar için adayların 60 KPSS puanına sahip olmaları gerekiyor. 

65 KPSS Puan Şartıyla

Mühendis: Lisans düzeyinde eğitim veren Mühendislik Fakültelerinin Çevre Mühendisliği ve İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun olmak. (İnşaat Mühendisiliği için şart 60 KPSS) 

60 KPSS Puan Şartıyla

Tekniker: Üniversitelerin Elektrik ön lisans bölümünden mezun olmak.

Veri Hazırlama ve Kontrol İşletmeni (VHKİ): Lisans düzeyinde eğitim veren fakültelerin İşletme veya maliye bölümü mezunu olmak, Milli Eğitim Bakanlığı onaylı Bilgisayar işletmeni sertifikasına sahip olmak veya bitirdiği okulun ders müfredatında bilgisayarla ilgili ders aldığını belgelemek

İtfaiye Eri: Lisans düzeyinde eğitim veren üniversitelerin Spor Bilimleri Fakültesi Spor Yöneticiliği Bölümünden mezun olmak.

İtfaiye Eri: Herhangi bir ön lisans programından mezun olmak,

55 KPSS Puan Şartıyla

Tahsildar: Lisans düzeyinde eğitim veren Üniversitelerin İşletme Fakültesi Bölümü mezunu olmak,

50 KPSS Puan Şartıyla

Zabıta Memuru: Lisans düzeyinde eğitim veren Üniversitelerin İşletme Fakültesi Bölümü mezunu olmak.

BAŞVURU ŞARTLARI NELER?

İlana başvuru yapacak adayların KPSS ve öğrenim şartı dışında "Türk vatandaşı olmak, Kamu haklarından mahrum bulunmamak, ) Erkek adaylar için askerlik durumu itibariyle; askerlikle ilgisi bulunmamak, Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı veya bedensel engeli bulunmamak, e Zabıta Memuru, İtfaiye Eri, Tekniker ve Mühendis kadrolarına başvuran adaylar için en az B sınıfı sürücü belgesine sahip olmak." şartlarını sağlamak gerekiyor. 

BAŞVURU TARİHLERİ NE ZAMAN?

İlana başvuru yapacak adaylar başvurularını belediyenin sitesinden alınacak başvuru formunu, diğer evraklar ile belediyeye teslim etmeleri suretiyle yapacaklar. Başvurular 9 Temmuz tarihinde başlayacak 14 Temmuz tarihinde sona erecek. 

Başvuru Kılavuzu için TIKLAYIN

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@