21-25 Mayıs'ta Başvuru Kabul Edecekler! Belediye Personeli Alım İlanları

Belediyeler personel alımları için yeni duyurular gelmeye başladı. 4 farklı belediye başkanlığı ve belediye iştiraki kurum, 21 25 Mayıs tarihleri arasında personel alımı için başvuru kabul edeceklerini duyurdular.

21-25 Mayıs'ta Başvuru Kabul Edecekler! Belediye Personeli Alım İlanları

Belediye başkanlıkları hatfa sonu öncesi yayımladıkları duyurular ile personel alımı yapacaklarını ilan ettiler. 

KPSS'siz yapılacak olan alımların bir bölümü işçi kadrolarına olacak. Personel alımı duyuruları arasında öğretmen, mühendis gibi kadrolara yapılacak vasıflı personel alımları da bulunuyor. Kamu Gündemi olarak tüm ilanları derledik. 

KAMU PERSONELİ ALIM İLANLARI - BELEDİYE DUYURULARI

Belediye başkanlıkları tarafından yayımlanan ilanlarda çok sayıda şehir için duyuru bulunuyor. 

İlanlarda İstanbul, İzmir, Muğla, Trabzon, Konya, Mersin gibi şehirlerde personel alımı olacağı duyuruldu. Özellikle yaz sezonunun gelmesiyşe birlikte geçici işçi alımı ilan sayısı da artmış durumda. Belediyede çalışmak isteyenler için ise personel alım ilan listesini derledik. 

İlanlarda en fazla alım yapılacak kadrolar arasında Mersin Belediyesi tarafından yayımlanan plaj görevlisi alım ilanları bulunuyor. Bunun dışında cankurtaran, temizlik personeli, güvenlik görevlisi ve büro işçisi alım ilanları mevcut. 

BELEDİYE İLANLARINA KİMLER NASIL BAŞVURU YAPAR?

Belediyelerde çalışmak isteyenler için sağlanması gereken ilk koşullar personel alımlarının kamu alımları kapsamında ortak şartlara göre yapılması. Tüm adayların kadro farketmeksizin bu şartları sağlamaları gerekiyor. 

Bu şartlar arasında adayların Türk vatandaşı olması, medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olması, kamu haklarından mahrum olmaması, belediyenin talep ettiği öğrenim şartını sağlaması, mesleki özelliklerin sağlanması, çoğu belediye yaş şartı aramıyor ancak varsa yaş şartının sağlanması, güvenlik soruşturması sonucu olumlu olması koşulları geliyor. 

KURUM KURUM LİSTE

Belediye personeli alımı için ilan yayımlamış ve önümzüdeki günlerde başvuru alacak olan kurumlar, bu kurumların yapacağı personel alımı listesi ile alımlara dair tüm listeleri ilan metni görselleri ile sizlerle paylaşıyoruz. 

Muğla Belediye Personeli Alım İlanı

İstanbul Belediye Personeli Alım İlanı

Erzurum Belediye Personeli Alım İlanı 

İzmir Belediye Personeli Alım İlanı

İzmir için aynı ilanda Zİraat Mühendisi, Su Ürünleri Mühendisi ve Mimar alımı yapılağı da bildirildi.)

Antalya Belediye Personeli Alım İlanı

İlanda ayrıca Büro İşçisi alım ilanı da bulunuyor. 

Konya Belediye Personeli Alım İlanı

Mersin Belediye Personeli Alım İlanı

Trabzon Belediye Personeli Alım İlanı

BAŞVURULAR NASIL YAPILACAK?

Belediye personeli alım ilanlarına başvurular şahsen yapılacak. Adaylar başvurularını belediyelerin duyurularında bildirdikletri tarihler arasında belediyeye giderek yapacaklar.. Başvurular genel personeli alımlarında talep edilen evrakların teslim edilmesiyle yapılacak. 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@