19 Şehirde KPSS'siz Kamu İşçisi, Belediye İşçisi, Belediye Memuru Alımları Yapılacak

İş arayanlar için çok sayıda şehirde belediyelere ve iştiraklerine KPSS'siz kamu işçisi ve belediye memuru alımı yapıyor. Alımlar öğrenim şartı ve mesleki yeterlilik şartları ile yayımlandı.

19 Şehirde KPSS'siz Kamu İşçisi, Belediye İşçisi, Belediye Memuru Alımları Yapılacak

Türkiye geneli çok sayıda şehirde belediye başkanlıklarının KPSS'siz kamu işçisi, belediye işçisi ve beledite memuru alım ilanları bulunuyor. 

Kamugundemi.com olarak bizlerde yeni yayımlanan bu duyuruları derledik. Alım yapılacak şehirler, alım yapılacak kadrolar, iş arayanlar için kamuda çalışma şartları ve başvurularda dikkat edilecek hususların tamamı haberimizde. 

KPSS'SİZ BELEDİYE İŞÇİSİ, BELEDİYE MEMURU, KAMU İŞÇİSİ ALIMI YAPILACAK OLAN ŞEHİRLER

KPSS'siz personel alımları genellikle belediye bünyesinde yapılır. Belediye başkanlıkları çoğu kadro için yayımladıkları duyurularında personel alımlarının belli mesleki koşulların sağlanması ile yapılacağını duyurdular. Bayramdan sonraki dönem için yayımlanan duyurularda 19 farklı şehirden personel alımı olacağı ilan edildi. 

Adayların 19 şehir için dikkat etmeleri gereken nokta, bazı şehirler için birden fazla duyuru bulunması. Örneğin İstanbul için 3'ten fazla ilan varken Çankırı için 2 personel alım duyurusu bulunuyor. Tüm bu listelerde yer alan 19 şehir ise şu şekilde;

Personel Alımı Yapılacak 19 Şehir 

Aydın, Kocaeli, Ankara, Aydın, Konya, İzmir, Muğla, Antalya, Çankırı, İstanbul, Tunceli, Batman, Erzurum, Manisa, Bursa, Bartın, Niğde, Burdur, Afyonkarahisar.

MEMUR KADROLARI

Belediyeler, il özel idareleri, TÜBİTAK ve benzeri kurumlar tarafından yayımlanan duyurularda yer alan memur kadroları; Büro memuru, evrak memuru, tahsilat memuru, ofis personeli, eğitmen, öğretmen, sağlık personelleri teknisyen, tekniker, mühendis gibi teknik personel kadroları, hizmet personelleri. 

Belediye Memuru, Belediye İşçisi, Kamu İşçisi Alım İlanları için Uygulamamızı Telefonunuza İndirebilirsiniz

Android Uygulamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

İos Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

Huawei Uygulamamız Telefona İndirmek için TIKLAYIN

İŞÇİ KADROLARI

Belediye işçisi ve kamu işçisi kadrolarına yapılacak işçi alımları ise büro işçisi, ofis işçisi, temizlik personeli, farklı görev alanlarında şoför, silahlı ve silahsız güvenlik görevlisi, beden işçisi, inşaat işçisi, .çeşitli meslek gruplarından işçi kadroları, usta kadroları, hasta bakım personelleri yer alıyor. 

BAŞVURULARDA SÜRECE DİKKAT

Belediyeler yada belediyelere bağlı iştirakler tarafından yayımlanan duyurularda, başvuru süreci vatandaşları, adayların en çok zorlayan durumlardan biri olabilir. Zira kurumlar başvurular için sadece 2 veya 3 günlük süre tanıyabilirler. Bu süreç bazı kurumlarda sadece 1 gün bile olabiliyor. Adaylar hangi şehirde iş arıyorlarsa tüm bu duyurulara dikkat etmek zorundalar. 

İlanlara ulaşmak için TIKLAYIN

BAŞVURULAR NASIL YAPILIR?

Kamuya personel alımları pandemi süreci kapsamında çoğunlukla online, internet üzerinden yapıldı. Ancak kamu personeli, kamu işçsi, belediye memuru ve işçisi alımları için kurumların önemli bir kısmı şahsen başvuru yöntemini tercih ediyorlar. 

Yorumlar (1)
Nejla özkan 1 ay önce
Bende iş istiyorum yalvaririm duyun benide

Gelişmelerden Haberdar Olun

@